Reklama

Reklama

Kamieniec Ząbkowicki. Nowy rozkład jazdy pociągów. Pojedziesz do Krakowa

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: PolskaOrg.pl

Kamieniec Ząbkowicki. Nowy rozkład jazdy pociągów. Pojedziesz do Krakowa - Zdjęcie główne

foto PolskaOrg.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kamieniec Ząbkowicki: 12 grudnia wszedł w życie nowy rozkład jazdy PKP. Czekają nas duże zmiany?

Reklama

Kamieniec Ząbkowicki. Z Kamieńca-Ząbkowickiego będzie można dojechać do miejscowości Zagórz w województwie podkarpackim. Pociąg TLK “Wetlina" relacji Kłodzko Miasto - Zagórz zatrzymywać będzie się między innymi w Opolu, Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Tarnowie i Sanoku.
Pociąg kursuje tylko w weekendy. Z Kamieńca Ząbkowickiego wyjeżdża o godz. 14:31, a w Krakowie jest o godz. 18:21. Cena biletu to 57 zł.
Zabytkowy pociąg przejechał przez Kamieniec Ząbkowicki

Do Krakowa będzie można dojechać również pociągiem relacji Jelenia Góra - Kraków, który również kursuje tylko w weekendy. Pociąg wyjeżdża o godz. 17:04, a podróż trwa 4 godziny.

Kamieniec Ząbkowicki - sprawdź rozkład jazdy pociągów Kolei Dolnośląskich oraz PolRegio:

  • Kamieniec Ząbkowicki - Kłodzko Główne: godz. 0:06;

  • Kamieniec Ząbkowicki - Kłodzko Główne: godz. 0:11;

  • Kamieniec Ząbkowicki - Rawicz przez Wrocław: godz. 3:54;

  • Kamieniec Ząbkowicki - Dzierżoniów Śląski: godz. 4:29;

  • Kamieniec Ząbkowicki - Wrocław Główny: godz. 4:50;

  • Kamieniec Ząbkowicki - Rawicz przez Wrocław: godz. 5:32;

  • Kamieniec Ząbkowicki - Wrocław Główny: godz. 6:10;

  • Kamieniec Ząbkowicki -  Międzylesie: godz. 6:23;

  • Kamieniec Ząbkowicki - Legnica: godz. 6:31;

  • Kamieniec Ząbkowicki - Rawicz przez Wrocław: godz. 6:45;

  • Kamieniec Ząbkowicki - Lichkov: godz. 7:19;

  • Kamieniec Ząbkowicki - Wrocław: godz. 8:02;

  • Kamieniec Ząbkowicki - Kudowa-Zdrój: godz. 8:46;

  • Kamieniec Ząbkowicki - Lichkov: godz: 9:01;

  • Kamieniec Ząbkowicki -  Legnica: godz. 9:15;

  • Kamieniec Ząbkowicki - Kłodzko Miasto: godz. 9:26;

  • Kamieniec Ząbkowicki - Kudowa-Zdrój: godz. 9:48;

  • Kamieniec Ząbkowicki - Rawicz przez Wrocław: godz. 9:54;

  • Kamieniec Ząbkowicki - Kędzierzyn-Koźle: godz. 13:24;

  • Kamieniec Ząbkowicki - Lichkov: godz. 11:17;

  • Kamieniec Ząbkowicki - Wrocław: godz. 11:37;

  • Kamieniec Ząbkowicki - Legnica: godz. 11:39;

  • Kamieniec Ząbkowicki - Wrocław: godz. 13:25;

  • Kamieniec Ząbkowicki - Kłodzko Miasto: godz. 13:26;

  • Kamieniec Ząbkowicki - Legnica: godz. 13:30;

  • Kamieniec Ząbkowicki - Lichkov: godz. 14:19;

  • Kamieniec Ząbkowicki - Kłodzko Miasto: godz. 15:02;

  • Kamieniec Ząbkowicki - Lichkov: godz. 15:16;

  • Kamieniec Ząbkowicki - Wrocław: godz. 15:17;

  • Kamieniec Ząbkowicki - Kudowa-Zdrój: godz. 15:32;

  • Kamieniec Ząbkowicki - Legnica: godz. 15:33;

  • Kamieniec Ząbkowicki - Międzylesie: godz. 16:32;

  • Kamieniec Ząbkowicki - Kłodzko Miasto: godz. 17:06;

  • Kamieniec Ząbkowicki - Wrocław Główny: godz. 17:14;

  • Kamieniec Ząbkowicki - Gliwice: godz. 17:31;

  • Kamieniec Ząbkowicki - Legnica: godz. 17:32;

  • Kamieniec Ząbkowicki - Lichkov: godz. 18:05;

  • Kamieniec Ząbkowicki - Wrocław: godz. 18:12;

  • Kamieniec Ząbkowicki - Wrocław: godz. 18:40;

  • Kamieniec Ząbkowicki - Kudowa-Zdrój: godz. 18:57;

  • Kamieniec Ząbkowicki - Kłodzko Główne: godz. 19:39;

  • Kamieniec Ząbkowicki - Legnica: godz. 19:41;

  • Kamieniec Ząbkowicki - Wrocław: godz. 19:54;

  • Kamieniec Ząbkowicki - Kłodzko Miasto: godz. 20:08;

  • Kamieniec Ząbkowicki - Kłodzko Miasto: godz. 21:14;

  • Kamieniec Ząbkowicki - Międzylesie: godz. 21:33;

  • Kamieniec Ząbkowicki - Międzylesie: godz. 21:53;

  • Kamieniec Ząbkowicki - Wrocław Główny: godz. 22:00;

  • Kamieniec Ząbkowicki - Kłodzko Miasto: 22:35;


  • Bilety będą droższe?
    Od 12 grudnia pasażerowie Kolei Dolnośląskich będą niemile zaskoczeni - przewoźnik podnosi ceny biletów. Nowy cennik obejmie zarówno taryfę podstawową, jak i stałe oferty oraz promocje.

    W stosunku do dotychczasowych biletów ceny będą różnić się średnio o ok. 10%. - Zmiany w cenniku są konsekwencją wysokiej inflacji oraz wzrostu kosztów m.in. paliw, energii elektrycznej, które wpływają na cały sektor kolejowy. - informuje Bartłomiej Rodak, rzecznik Kolei Dolnośląskich.

    Przeczytaj również:
    Kamieniec Ząbkowicki: Pijani zadzwonili pod 112 i zgłosili napad
    Kamieniec Ząbkowicki: Miał ponad 7 kg marihuany

     

    UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
    wróć na stronę główną

    ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

    e-mail
    hasło

    Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

    Komentarze (0)

    Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

    Wczytywanie komentarzy