reklama

Złoty Stok. Rozmawiali o budowie obwodnicy

Opublikowano:
Autor:

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości GDDKiA we Wrocławiu było organizatorem spotkania dotyczącego budowy obwodnicy Złotego Stoku.
reklama

Złoty Stok. W poniedziałek, 26 września, w remizie strażackiej OSP w Złotym Stoku odbyło się drugie spotkania informacyjne dotyczące opracowania Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowego (STEŚ) z elementami Koncepcji Programowej dla zadania Budowa obwodnicy Złotego Stoku ciągu drogi krajowej nr 46 wraz z materiałami do decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach.

Spotkanie zorganizowane było przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad we Wrocławiu oraz Biuro Projektów Dróg i Mostów BBKS-Projekt we Wrocławiu. 

Podczas spotkania przedstawiono przyczyny rezygnacji z 3 wariantów przebiegu obwodnicy oraz szczegółowo omówiono i zaprezentowano 6 możliwych korytarzy przebiegu obwodnicy podlegających dalszej analizie - przedstawiono uwarunkowania terenowe oraz środowiskowe
- informują urzędnicy ze Złotego Stoku.

Uczestnicy sotkania zapoznali się ze szczegółowymi mapami przedstawiającymi dokładną lokalizację analizowanych wariantów obwodnicy, a w trakcie dyskusji przedstawili swoje obawy oraz zadawali organizatorom wiele pytań dotyczących przyszłej inwestycji.

 

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama