reklama

Ząbkowickie Krzywe Wieże. Zgłoś kandydatów

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Ząbkowickie Krzywe Wieże. Zgłoś kandydatów - Zdjęcie główne

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Gmina Ząbkowice Śląskie organizuje plebiscyt, w którym nagrodzeni zostaną mieszkańcy aktywnie działający na rzecz gminy.
reklama

Ząbkowickie Krzywe Wieże przyznawane są za wybitne osiągnięcia i zasługi na rzecz Gminy Ząbkowice Śląskie. Nagrody przyznawane są od 2015 roku. - Celem konkursy jest przede wszystkim wyróżnienie i uhonorowanie osób, przedsiębiorstw, organizacji bądź instytucji, które w sposób szczególny przyczyniają się do rozwoju i promocji gminy - możemy przeczytać w komunikacie.

Burmistrz przyznaje nagrody w siedmiu kategoriach: Przedsiębiorca roku, Kultura i Sztuka, Nauczyciel na Medal, Uczeń na Medal, Sport i Kultura Fizyczna, Działalność Społeczna oraz Ząbkowiczanin Roku.
W każdej kategorii zostanie przyznana nagroda główna oraz dwa wyróżnienia. 

Jak się zgłosić?
Zgłaszać można się do 15 lutego 2022 roku. Wypełniony formularz zgłoszeniowy (dostępny na stronie internetowej Urzędu Miejskiego) należy dostarczyć do Biura Obsługi Interesanta lub przesłać na adres: Urząd Miejski w Ząbkowicach Śląskich, ul. 1 Maja 15, 57-200 Ząbkowice Śląskie z dopiskiem na kopercie Zgłoszenie do Konkursu Ząbkowickie Krzywe Wieże.
Przeczytaj również: Natalia walczy z chorobą - każdy może pomóc

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama