reklama

Krzysztof Maj został nowym Członkiem Zarządu Województwa

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Biuro Prasowe UMWD

Krzysztof Maj został nowym Członkiem Zarządu Województwa  - Zdjęcie główne

foto Biuro Prasowe UMWD

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj pochodzący z Ząbkowic Śląskich, Krzysztof Maj został Członkiem Zarządu Województwa Dolnośląskiego.
reklama

W czwartek, 25 listopada, Sejmik Województwa Dolnośląskiego powierzył dziś Krzysztofowi Majowi funkcję Członka Zarządu Województwa Dolnośląskiego. W zarządzie będzie odpowiadał za prowadzone przez samorząd województwa instytucje kultury.

 

Krzysztof Maj jest doświadczonym menedżerem kultury i samorządowcem. Swoją działalność samorządową rozpoczął prawie 15 lat temu na Dolnym Śląsku w samorządzie miejskim. W 2010 roku objął stanowisko wicestarosty powiatu lubińskiego, gdzie był odpowiedzialny za sprawy społeczne. Skończył studia na Politechnice Wrocławskiej, jest również absolwentem studiów podyplomowych Executive MBA oraz Central Connecticut State University (USA).
Przeczytaj również: Burmistrzowie i wójtowie dostaną więcej kasy

Krzysztof Maj ma na swoim koncie dużo osiągnięć 

Nowo wybrany Członek Zarządu potrafi umiejętnie zarządzać zespołami, czego potwierdzeniem są liczne sukcesy, zarówno osobiste, jak i związane z działalnością zawodową. Od 2018, przez ponad trzy lata, był Dyrektorem Generalnym Strefy Kultury Wrocław. 


Wcześniej koordynował i odpowiadał za największy kulturalny projekt w Polsce - obchody Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016. Strefa Kultury Wrocław, dzięki jego działalności prężnie się rozwijała i jest postrzegana jako instytucja prezentująca bogactwo kulturowe stolicy Dolnego Śląska. - Krzysztof Maj zawsze podkreśla, że to ludzie są wartością każdej organizacji, a rolą menadżera jest wydobywanie ze swoich współpracowników najlepszych cech. Wieloletnie doświadczenie oraz pasję, dzięki którym nadawał ton wrocławskiej kulturze, będzie miał szansę przełożyć na rozwój kultury na Dolnym Śląsku. - informuje Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

Warto zobaczyć: Jak dawniej wyglądały Ząbkowice Śląskie?
Dolní Morava. Czesi budują najdłuższy most w Europie

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama