reklama

Burmistrz Marcin Orzeszek świętuje. Co się wydarzyło?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: UMiG Ząbkowice Śl.

Burmistrz Marcin Orzeszek świętuje. Co się wydarzyło? - Zdjęcie główne

W roku 2006 Marcin Orzeszek został najmłodszym radnym Rady Powiatu Ząbkowickiego | foto UMiG Ząbkowice Śl.

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Minęło 11 lat. Burmistrz Ząbkowic Ślaskich przypomniał o ważnym wydarzeniu.
reklama

13 grudnia 2010 roku Marcin Orzeszek został wybrany na burmistrza Ząbkowic Śląskich. Przypomniał o tym, kiedy 13 grudnia 2021 r. minęło jedenaście lat, od momentu gdy po raz pierwszy został zaprzysiężony na burmistrza.

- Codziennie zmieniamy nasze miasto i nasze wsie poprawiając jakość życia mieszkańców. Nie zabraknie mi sił, aby każdego dnia z zaangażowaniem i determinacją podejmować nowe wyzwania. Jeszcze wiele dobrego przed nami - zapewnia burmistrz Orzeszek.

 

 

Marcin Orzeszek urodził się 10 września 1979 roku w Ząbkowicach Śl.  Ukończył administrację na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. 

W roku 2006 został najmłodszym radnym Rady Powiatu Ząbkowickiego, gdzie pracował w dwóch komisjach, Komisji Budżetu oraz Komisji Oświaty, Kultury i Sportu. Był pracownikiem Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich zaczynając od referenta do kierownika wydziału Spraw Obywatelskich i Przedsiębiorczości.

Pracował w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego w Wydziale Sportu i Rekreacji gdzie zajmował się inwestycjami sportowymi na Dolnym Śląsku w szczególności koordynacją rządowo-samorządowego programu Moje Boisko Orlik 2012 w Województwie Dolnośląskim.

Od 1 lutego 2010 r. Marszałek Województwa Dolnośląskiego powierzył mu obowiązki Kierownika Działu Monitoringu Infrastruktury Krytycznej Województwa. Reprezentował Wojewodę Dolnośląskiego w Radzie Społecznej przy PSP ZOZ Pomoc Doraźna w Ząbkowicach Śląskich.

Był członkiem Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej oraz pełnił funkcję delegata na zjazdach Polskiego Związku Piłki Nożnej. Pełnił zaszczytną funkcję członka Dolnośląskiego Komitetu Organizacyjnego Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2012.

Od 20 marca 2010 roku kieruje Platformą Obywatelską RP w Powiecie Ząbkowickim.

 

 

 

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama