Burmistrz Barda na kwarantannie, kwarantanna też w klasztorze

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: UMiG Bardo

Burmistrz Barda na kwarantannie, kwarantanna też w klasztorze - Zdjęcie główne

Szef gminy mógł mieć kontakt z zakażonym. | foto UMiG Bardo

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Krzysztof Żegański, burmistrz Barda, został objęty kwarantanną, podobnie jak ojcowie z parafii Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Bardzie.

Wszystko z powodu podejrzenia o kontakt z osobą zarażoną koronawirusem.

 

Od czwartku, 4 czerwca, praca Urzędu Miasta i gminy Bardo odbędzie się na zasadach ograniczonego kontaktu z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa interesantów i pracowników. Wwszelkie sprawy będą załatwiane bez bezpośredniego kontaktu z interesantami za pośrednictwem domofonu, telefonicznie lub drogą internetową. Dokumenty należy składać do skrzynki podawczej w wyznaczonym miejscu.

 

W Sanktuarium Matki Bożej Strażniczki Wiary Świętej msze św. i inne nabożeństwa będą odprawiane bez udziału wiernych. To samo dotyczy Kaplicy Górskiej.

 

W nabożeństwach w bazylice będzie można uczestniczyć poprzez łącza internetowe: www.parafia-bardo.pl. Redemptoryści infomują, że wszystkie zamówione msze św. będą odprawione wg umówionego terminu, większość z nich w kaplicy klasztornej. Msze św. będzie można zamawiać telefonicznie: 74 817 14 21 lub e-mailowo parbardo@wp.pl. Z sakramentu pokuty i pojednania będzie można skorzystać w sąsiednich parafiach.

 

Biskup Marek Mendyk, w związku z zaistniałą sytuacją, udzielił parafianom dyspensy od udziału w niedzielnej i świątecznej mszy św. - do odwołania!

 

Ojcowie proszą o modlitwę w ich intencji.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE