reklama

Budowa Obwodnicy Złotego Stoku

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wikipedia

Budowa Obwodnicy Złotego Stoku - Zdjęcie główne

Głównym celem budowy obwodnicy Złotego Stoku jest wyprowadzenie z miejscowości ruchu tranzytowego, prowadzącego od Opola w kierunku Kotliny Kłodzkiej | foto Wikipedia

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wiemy kto zajmie się opracowaniem dokumentacji dla obwodnicy Złotego Stoku. czy dzięki obwodnicy w mieście będzie bezpieczniej?
reklama

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad we Wrocławiu rozstrzygnęła przetarg na opracowanie dokumentacji dla obwodnicy Złotego Stoku.  Najkorzystniejszą okazała się oferta złożona firma Multiconsult Polska z Warszawy. Firma za wykonanie prac weźmie 5 383 402,50 zł. Jeśli od dokonanego wyboru oferty nie wpłynie odwołanie, to już w maju planuje się podpisanie umowy.

Na etapie Studium techniczno-ekonomiczno-środowiskowego z elementami koncepcji programowej zostaną wyznaczone i poddane analizie wielokryterialnej przebiegi korytarzy obwodnicy Złotego Stoku w GDDKiA ciągu drogi krajowej 46 jako drogi klasy głównej ruchu przyspieszonego.

Głównym celem budowy obwodnicy Złotego Stoku jest wyprowadzenie z miejscowości ruchu tranzytowego, prowadzącego od Opola w kierunku Kotliny Kłodzkiej. Dzięki temu zwiększy się bezpieczeństwo ruchu drogowego oraz dostępność do bazy turystycznej w regionie.

Realizacja obwodnicy jest planowana w latach 2027-2030.

 

źródło: UM złoty Stok

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama