Puchar Polski na szczeblu podokręgu Wałbrzych: Już tylko Skałki

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Józef Mierzwiński

Puchar Polski na szczeblu podokręgu Wałbrzych: Już tylko Skałki - Zdjęcie główne

W pucharowych derbach lepsze okazały się Skałki Stolec | foto Józef Mierzwiński

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Ząbkowicki Orzeł przygodę z pucharem Polski zakończył na 1/8 finału. Do ćwierćfinału awansowały tylko Skałki Stolec, które w derbowym meczu pokonały Zamek Kamieniec Ząbkowicki.

W pucharowych derbach Skałki Stolec pokonały 3:2 Zamek Kamieniec Ząbkowicki. Gospodarze objęli prowadzenie 1:0 w 13 minucie po trafieniu Miłosza Samuela. Zamek wrócił do gry dopiero w 71 minucie, kiedy na 1:1 z rzutu wolnego wyrównał Wojciech Brzózka. Ten sam zawodnik 10 minut później strzelił drugiego gola i było 2:1 dla Zamku. Końcówka meczu należała jednak do Skałek. W 82 minucie drugiego gola strzela Samuel i jest 2:2. W ostatniej akcji meczu gola na 3:2 dla Skałek strzelił Grzegorz Dereń. W ćwierćfinale Skałki zagrają z IV-ligową Polonią Stalą Świdnica. Mecze rozegrany zostanie 27 września w Stolcu.

Ząbkowicki Orzeł przegrał na wyjeździe z Granitem Roztoka 2:3. Gole dla naszej drużyny strzelili: Karol Kowalczuk na 1:1 i Radosław Grzywniak na 2:1