reklama

Gmina Złoty Stok: 900 tys. zł. dofinansowania na wodociągi w Sołectwie Laski

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Złotystok.pl

Gmina Złoty Stok: 900 tys. zł. dofinansowania na wodociągi w Sołectwie Laski  - Zdjęcie główne

Gmina Złoty Stok: Dobra wiadomość dla mieszkańców Sołectwa Laski! | foto Złotystok.pl

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

PIENIĄDZE Gmina Złoty Stok otrzymała dofinansowanie na rozbudowę sieci wodociągowej. Co to oznacza dla mieszkańców?
reklama

Gmina Złoty Stok - Dobra wiadomość dla mieszkańców Sołectwa Laski. Już wkrótce będą mogli korzystać z sieci wodociągowej.

 

Koniec pobierania wody ze studni

Gmina Złoty Stok otrzymała 900 tys. zł. dofinansowania na rozbudowę sieci wodociągowej z rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Środki zostały przekazane dla gmin tzw. popegeerowskich, czyli tych, w których funkcjonowały Państwowe Gospodarstwa Rolne. Dzięki dofinansowaniu gmina będzie mogła przyłączyć do sieci wodociągowej część gospodarstw domowych, które do tej pory musiały korzystać tylko i wyłącznie z wody pobranej z przydomowych studni. - To duży krok poprawiający warunki życia mieszkańców sołectwa. Będziemy nadal aktywnie poszukiwać funduszy zewnętrznych na realizację inwestycji w sferze wodno- kanalizacyjnej - zapowiada burmistrz Grażyna Orczyk. Burmistrz przekazała podziękowania radnym Annie Gajek, Krystynie Żurawiak oraz sołtysowi Bogdanowi Sochackiemu. Pozyskanie pieniędzy to efekt współpracy gminy z przedstawicielami administracji rządowej, samorządowej i  parlamentarzystami. W inicjatywę zaangażowali się także Michał Dworczyk, Marcin Gwóźdź,  Grzegorz Macko, Artur Fiołek oraz Tomasz Krzeszowiec. 

 

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama