reklama

Ząbkowice Śląskie. Policjanci zatrzymali 7 poszukiwanych osób

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KPP Ząbkowice Śl.

Ząbkowice Śląskie. Policjanci zatrzymali 7 poszukiwanych osób - Zdjęcie główne

foto KPP Ząbkowice Śl.

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Na sygnale Ząbkowice Śląskie. Policjanci zatrzymali 7 poszukiwanych osób. Co przeskrobały?
reklama

Policjanci z Ząbkowic zatrzymali 7 poszukiwanych osób z powiatu ząbkowickiego. Pierwszy z poszukiwanych zatrzymany został przez policjantów z Ziębic, po telefonicznej informacji, że 32-latek nie chce opuścić mieszkania zgłaszającej. Kiedy mundurowi dotarli na miejsce i sprawdzili mężczyznę okazało się, że jest poszukiwany do odbycia zasądzonej kary. Został zatrzymany a następnie przewieziony do zakładu karnego.
Kolejny poszukiwany, tym razem do ustalenia miejsca pobytu, został zatrzymany 12 godzin później również w Ziębicach. 53-latek po dopełnieniu formalności został zwolniony.
Następnych 5 mężczyzn ząbkowiccy policjanci zatrzymali w ciągu zaledwie 24 godzin. Dzięki wydajnej pracy mundurowych kolejne osoby nie unikną odpowiedzialności za swoje czyny.

- Każdego dnia wpływają nowe nakazy doprowadzenia, zatrzymania i listy gończe, na podstawie których policjanci wszczynają poszukiwania. Celem funkcjonariuszy jest ustalenie miejsca pobytu tych osób i ich skuteczne zatrzymanie. W niektórych przypadkach jest to ciężka i żmudna praca, ponieważ osoby, które ukrywają się zrobią wszystko, aby uniknąć spotkania z mundurowymi. Przy poszukiwaniach korzystamy z również z wszelkich informacji i możliwości, również tych które daje nam Internet - mówi Katarzyna Mazurek z ząbkowickiej policji. 


Policjanci przypominamy także, że każda osoba, która posiada informacje dotyczące miejsca pobytu osób poszukiwanych proszona jest o kontakt pod numerem telefonu 47 875-62-00, 47 875-63-01 lub z najbliższą jednostką policji. Informacje można także przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej, pisząc na adres e-mail: komendant@zabkowice-slaskie.wr.policja.gov.pl Policjanci zapewniają o utrzymaniu tajemnicy, co do osoby informującej.

 

 

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama