reklama

Zgłoś kandydata do tytułu Zasłużony dla miasta i gminy Złoty Stok

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wikipedia / Jacek Halicki

Zgłoś kandydata do tytułu Zasłużony dla miasta i gminy Złoty Stok - Zdjęcie główne

foto Wikipedia / Jacek Halicki

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W związku z nadchodzącym Narodowym Świętem Niepodległości, obchodzonym w dniu 11 listopada, władze Złotego Stoku przypominają o możliwości zgłaszania osób lub instytucji, które przyczyniły się w znaczący sposób do rozwoju i promocji Gminy Złoty Stok.
reklama

Złoty Stok.Zgodnie z uchwałą Rady Miejskiej w Złotym Stoku w sprawie ustanowienia nagrody za zasługi i wybitne osiągnięcia w działalności na rzecz miasta i gminy Złoty Stok, nagrody honorowe „Zasłużony dla miasta i gminy Złoty Stok” są wręczane podczas uroczystości z okazji świąt państwowych lub innych uroczystości.

Zgłoś kandydata do tytułu Zasłużony dla miasta i gminy Złoty Stok 

Nagroda jest honorowym wyróżnieniem za zasługi i wybitne osiągnięcia w dziedzinach: oświaty i wychowania, kultury, sportu,  turystyki, ochrony zdrowia, rozwoju infrastruktury, ochrony środowiska, bezpieczeństwa publicznego oraz za całokształt działalności.

Z wnioskiem o nadanie nagrody mogą wystąpić: radni (co najmniej 3), stowarzyszenia, związki zawodowe, korporacje zawodowe, zrzeszenia przedsiębiorców, rady sołeckie, mieszkańcy w liczbie co najmniej 25 osób.

Wnioski o nadanie tytułu „Zasłużony dla miasta i gminy Złoty Stok” należy składać w Urzędzie Miejskim w Złotym Stoku w terminie do 18 października 2022 r.  

 

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama