Reklama

Reklama

Ząbkowice Śląskie. Tomasz Mądry komendantem powiatowym straży pożarnej

Opublikowano: pon, 25 kwi 2022 12:54
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dzisiaj w siedzibie Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu, Tomasz Mądry otrzymał powołanie na stanowisko Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Ząbkowicach Śląskich.

Reklama

Ząbkowice Śląskie. Brygadier Tomasz Mądry służbę w ochronie przeciwpożarowej rozpoczął 1 września 1997 roku jako strażak służby kandydackiej podejmując naukę w Centralnej Szkole Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie, którą ukończył w 1999 r. uzyskując tytuł technika pożarnictwa. 1 czerwca 1999 roku rozpoczął służbę na stanowisku dowódcy zastępu w Wydziale Nauczania Centralnej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie.

1 listopada 2000 r., na własną prośbę, przeniesiony został do pełnienia służby w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ząbkowicach Śląskich, gdzie zajmował między innymi stanowisko specjalisty-ratownika, dowódcy zastępu, dowódcy zmiany, zastępcy dowódcy JRG, dowódcy JRG.

14 sierpnia 2018 roku został powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Ząbkowicach Śl. Od 25 lutego tego roku, po odejściu na emeryturę dotychczasowego komendanta Bartłomieja Zarzyckiego, pełnił obowiązki Komendanta Powiatowego PSP w Ząbkowicach Śląskich.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy