Reklama

Reklama

Ząbkowice Śląskie. Komendant Powiatowy PSP przeszedł na emeryturę

Opublikowano:
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Ząbkowicach Śląskich, st. kpt. Bartłomiej Zarzycki, 25 lutego 2022 r. po 25 latach służby zdecydował o przejściu na emeryturę. Nowym szefem ząbkowickich strażaków został bryg. Tomasz Mądry.

Reklama

Ząbkowice Śląskie. Wczoraj w siedzibie Komendy Powiatowej PSP odbyła się uroczysta zbiórka z okazji zakończenia służby w Państwowej Straży Pożarnej przez Komendanta Powiatowego PSP w Ząbkowicach Śląskich st. kpt. Mgr inż. Bartłomieja Zarzyckiego. 

Przechodzący emeryturę Bartłomiej Zarzycki w 1997 roku ukończył Szkołę Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie uzyskując tytuł technika pożarnictwa. Służbę rozpoczął w KP PSP w Dzierżoniowie, zajmując kolejno stanowiska służbowe: młodszego inspektora, specjalisty ratownika, dowódcy sekcji, zastępca dowódcy JRG. Przez kolejne lata poszerzał swoją wiedzę - ukończył studia w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie, uzyskując tytuł magistra inżyniera pożarnictwa. Jest również absolwentem studiów podyplomowych

1 lipca 2017 roku został powołany: do pełnienia obowiązków zastępcy komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Ząbkowicach Śląskich, a kilka miesięcy później, 17 listopada 2017 roku, na stanowisko komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Ząbkowicach Śląskich
- informuje  KP PSP Ząbkowice Śląskie

Oficer z krwi i kości

W trakcie pełnienia służby na stanowisku Komendanta Powiatowego PSP w Ząbkowicach Śląskich dał się poznać jako oficer z krwi i  kości, który nigdy nie używał zwrotu naprzód, tylko za mną. 

W trakcie przemówienia Dolnośląski Komendant Wojewódzki PSP, st. bryg. mgr inż. Marek Kamiński, zaznaczył wkład ustępującego Komendanta w rozwój ząbkowickiej komendy, o czym świadczy chociażby wymiana floty pojazdów oraz prace remontowe i modernizacyjne obiektu. Złożył również życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności w realizacji nowych planów i pasji życiowych.

Podczas uroczystości odbyło się również powierzenie obowiązków Komendanta Powiatowego PSP w Ząbkowicach Śląskich bryg. mgr Tomaszowi Mądremu. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy