reklama

Ząbkowice Śląskie. Orzeszek szuka kadrowca

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Karolina Marcińczyk

Ząbkowice Śląskie. Orzeszek szuka kadrowca - Zdjęcie główne

W Urzędzie Miejskim w Ząbkowicach Śląskich jest wolny etat | foto Karolina Marcińczyk

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wolny etat w Urzędzie Miejskim w Ząbkowicach Śląskich. Burmistrz szuka osoby, która zajmie stanowisko ds. kadr w wydziale organizacyjnym.
reklama

Kandydat przede wszystkim powinien posiadać polskie obywatelstwo i wykształcenie wyższe, a także udokumentowane doświadczenie zawodowe co najmniej 3 lata pracy na podstawę umowy o pracę, w tym minimum 2 lata w jednostkach samorządu terytorialnego. Do tego niezbędne jest posiadanie znajomości przepisów prawa (m.in. z zakresu kodeksu pracy i kodeksu postępowania administracyjnego), obsługi komputera, pełna zdolność do czynności prawnej i niekaralność. Również stan zdrowia jest ważny. Dobrze byłoby mieć prawo jazdy kat. B.

Pracownik na tym stanowisku będzie m.in. przygotowywał dokumentację związaną z naborem na wolne stanowiska pracy w UM, prowadził ewidencję osobową i akt osobowych pracowników i tworzył listy obecności.

Wymaganych dokumentów jest sporo: list motywacyjny i CV, a także kserokopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe i wykształcenie, uprawnienia, kursy, szkolenia, a także oświadczenia o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz o niekaralności.

Aplikacje można składać w biurze obsługi interesanta do wtorku, 26 września.

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama