reklama

Ząbkowice Śląskie. Euro-Park - jest przetarg

Opublikowano:
Autor:

Ząbkowice Śląskie. Euro-Park - jest przetarg - Zdjęcie główne

Tak ma wyglądać ząbkowicki Euro-Park

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Urzędnicy z ząbkowickiego magistratu ogłosili właśnie przetarg na roboty budowlane w ramach zadania „Strefa inwestycyjna Euro-Park Ząbkowice Śląskie - szansą dla rozwoju firm i przedsiębiorców”.
reklama

Przetarg składa się z dwóch części. Pierwsza dotyczy zapewnienia dostaw wody oraz odprowadzenia ścieków ze strefy inwestycyjnej . Potencjalny wykonawca będzie musiał w jej ramach wykonać dokumentację projektową wraz z uzyskaniem decyzji pozwolenia na budowę w tym z niezbędnymi opiniami, uzgodnieniami i decyzjami oraz wykonać roboty budowlane:
• modernizacja oczyszczalni ścieków w Ząbkowicach Śląskich,
• budowa kolektora sanitarnego z Strefy inwestycyjnej Euro-Park Ząbkowice Śląskie na oczyszczalnię ścieków z obiektami sieciowymi,
• modernizacja i rozbudowa stacji uzdatniania wody w Olbrachcicach Wielkich,
• budowa sieci wodociągowej z SUW Olbrachcice Wielkie do Strefy inwestycyjnej Euro-Park Ząbkowice Śląskie.

Będzie musiał również przeprowadzić próby końcowe potwierdzające uzyskanie zamierzonego efektu.

W drugiej części chodzi o budowę dróg dojazdowych tworzących system komunikacji strefy przemysłowej Euro-Park Ząbkowice Śląskie. Wymagane prace to wykonanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem decyzji pozwolenia na budowę w tym z niezbędnymi opiniami, uzgodnieniami i decyzjami oraz wykonanie robót budowlanych polegających na budowie dróg dojazdowych tworzących system komunikacji strefy przemysłowej Euro-Park Ząbkowice Śląskie oraz przebudowie i rozbudowie drogi krajowej nr 8, drogi powiatowej nr 3161D, drogi powiatowej nr 3070D w rejonie strefy przemysłowej wraz z budową infrastruktury towarzyszącej.

Termin składania ofert to poniedziałek, 25 września, godz. 10.00.

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama