reklama

Ząbkowice Śl. Zmarła Kazimiera Wójcik

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: LO Ząbkowice Śl.

Ząbkowice Śl. Zmarła Kazimiera Wójcik - Zdjęcie główne

Pracownicy ząbkowickiego liceum pożegnali zmarłą nauczycielkę | foto LO Ząbkowice Śl.

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nie żyje nauczycielka ząbkowickiego liceum. Jak wspominają Ją pracownicy liceum im. Władysława Jagiełły?
reklama

13 kwietnia zmarła Kazimiera Wójcik, nauczycielka geografii w Liceum Ogólnokształcącym w Ząbkowicach Śl.  W ząbkowickim ogólniaku pracowała od 1991 roku. Była absolwentką Wydziału Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Wrocławskiego o specjalności geografia.

Jak wspominają ją pracownicy Liceum Ogólnokształcącego w Ząbkowicach Śl., dała się poznać wszystkim jako zapalona turystka, prowadząca młodzież i swoich kolegów szlakami Dolnego Śląska, Polski i Europy. Organizowała wspaniałe wyprawy wtedy, gdy Europa była jeszcze dla wielu z nas terenem nieznanym. - Angażowała się w wydarzenia środowiska lokalnego: współpracowała z harcerzami, uczestniczyła zawsze w Polsko-Czeskich Dniach Kultury Chrześcijańskiej, współorganizowała zajęcia Dolnośląskiego Festiwalu Nauki, a w ostatnim czasie aktywnie działała w środowisku Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Jednocześnie rozwijała swoje kompetencje zawodowe. Skończyła studia podyplomowe, była egzaminatorem Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej we Wrocławiu, uzyskała stopień nauczyciela dyplomowanego. Za osiągnięcia w pracy zawodowej otrzymywała nagrody dyrektora szkoły. Była człowiekiem wielu talentów. Niejednokrotnie zastępowała nauczyciela muzyki (którego szkole zawsze brakowało) i uczyła wszystkie klasy hymnu szkoły. Przygotowywała uroczystości szkolne i była duszą towarzystwa. 
Niestety, była… Żegnamy - napisano na stronie szkoły. 

 

 

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama