reklama

Ząbkowice Śl. Ziemia ząbkowicka w literaturze pięknej

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: red.

Ząbkowice Śl. Ziemia ząbkowicka w literaturze pięknej - Zdjęcie główne

foto red.

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Pod takim tytułem trwa doroczny konkurs ogłoszony przez forum „Ząbkowickie bibliotekarki” w Tygodniu Bibliotek 2024.
reklama

Zadaniem uczestników jest wskazanie możliwie najwięcej takich książek beletrystycznych (powieści, opowiadań, reportaży, wierszy) gdzie w treści pojawia się któraś z ponad stu miejscowości ziemi ząbkowickiej. Należy podać: 1) nazwisko autora/autorki, 2) tytuł utworu, 3) miejsce i rok wydania. Przykład: Bogusław Romaszewski, Legendy i opowieści ziemi ząbkowickiej, Ząbkowice Śl. 2004.

Organizatorki z forum zgromadziły dużą pulę nagród rzeczowych. Są to vouchery (wejściówki) do najpopularniejszych atrakcji turystycznych regionu: do pałacu w Kamieńcu Ząbkowickim, do twierdzy w Srebrnej Górze i pakiet do obiektów w Ząbkowicach Śląskich, w uzupełnieniu znajdą się książki i pamiątki regionalne.

Konkurs potrwa do niedzieli, 16 czerwca. Prace należy dostarczyć do swoich lokalnych bibliotek, do bibliotek szkolnych, do Biblioteki Pedagogicznej lub na adres: zabkowickiebibliotekarki@interia.pl. Dodatkowe informacje w Bibliotece Pedagogicznej lub telefonicznie (74) 815 23 03. 

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama