Reklama

Reklama

Ząbkowice Śl. Nie odwiedzisz chorego w szpitalu

Opublikowano: 14 sierpnia 2021 07:53
Autor:

Ząbkowice Śl. Nie odwiedzisz chorego w szpitalu - Zdjęcie główne

Twój bliski przebywa w ząbkowickim szpitalu? Niestety go nie odwiedzisz

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ząbkowice Śl. Nie odwiedzisz chorego w szpitalu. A jak odwiedziny wyglądają w szpitalu w Kłodzku?

Reklama

Ząbkowice Śl. Szpital św. Antoniego nie wznowił odwiedzin chorych. Swoich bliskich, którzy przebywają w szpitalu możemy natomiast odwiedzić w kłodzkim szpitalu. Odwiedziny wznowiono od wtorku, 7 lipca. Jednak trzeba spełnić pewne warunki. W ciągu jednego dnia odwiedziny mogą odbywać się jedynie jeden raz u jednego pacjenta. Nie mogą trwać dłużej niż 15 minut i muszą odbywać się w godzinach wyznaczonych w regulaminie placówki. Warunkiem odwiedzin musi być zebranie przez personel medyczny wywiadu epidemiologicznego w kierunku SARS-CoV-2 od osób odwiedzających.

Osoby odwiedzające muszą potwierdzić przebycie szczepienia przeciwko COVlD-19 (w okresie minimum 14 dni od drugiej dawki) lub być ozdrowieńcem w ciągu 6 miesięcy od zachorowania. Osoby niezaszczepione i bez statusu ozdrowieńca są zobowiązane okazać wynik testu PCR wykonanego do 72 godzin przed odwiedzinami. Osoby odwiedzające, jak i pacjenci, muszą nosić maski zakrywające usta i nos. Wizyty powinny odbywać się w parku lub na terenie szpitala. I co ważne: na odwiedziny musi zgodzić się ordynator oddziału, lub lekarz dyżurny.

 

Kilkanaście zastępów straży pożarnej gasił pożar zabudowań na terenie byłej huty przy krajowej ósemce. Co się wydarzyło?

Oszukują "na strażaka", "na policjanta", "na strażaka", "na pracownika energetyki". Zmieniają się tylko szczegóły oszustw

Grupa 143 strażaków wraz z 46 pojazdami wyruszyła w sobotę do Grecji, aby wesprzeć greckie służby walczące od kilku dni z szalejącymi tam pożarami

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.