reklama

Ząbkowice Śl. Nie odwiedzisz chorego w szpitalu

Opublikowano:
Autor:

Ząbkowice Śl. Nie odwiedzisz chorego w szpitalu - Zdjęcie główne

Twój bliski przebywa w ząbkowickim szpitalu? Niestety go nie odwiedzisz

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ząbkowice Śl. Nie odwiedzisz chorego w szpitalu. A jak odwiedziny wyglądają w szpitalu w Kłodzku?
reklama

Ząbkowice Śl. Szpital św. Antoniego nie wznowił odwiedzin chorych. Swoich bliskich, którzy przebywają w szpitalu możemy natomiast odwiedzić w kłodzkim szpitalu. Odwiedziny wznowiono od wtorku, 7 lipca. Jednak trzeba spełnić pewne warunki. W ciągu jednego dnia odwiedziny mogą odbywać się jedynie jeden raz u jednego pacjenta. Nie mogą trwać dłużej niż 15 minut i muszą odbywać się w godzinach wyznaczonych w regulaminie placówki. Warunkiem odwiedzin musi być zebranie przez personel medyczny wywiadu epidemiologicznego w kierunku SARS-CoV-2 od osób odwiedzających.

Osoby odwiedzające muszą potwierdzić przebycie szczepienia przeciwko COVlD-19 (w okresie minimum 14 dni od drugiej dawki) lub być ozdrowieńcem w ciągu 6 miesięcy od zachorowania. Osoby niezaszczepione i bez statusu ozdrowieńca są zobowiązane okazać wynik testu PCR wykonanego do 72 godzin przed odwiedzinami. Osoby odwiedzające, jak i pacjenci, muszą nosić maski zakrywające usta i nos. Wizyty powinny odbywać się w parku lub na terenie szpitala. I co ważne: na odwiedziny musi zgodzić się ordynator oddziału, lub lekarz dyżurny.

 

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama