reklama

Ząbkowice Śl. Co będzie robił zastępca Orzeszka?

Opublikowano:
Autor:

Ząbkowice Śl. Co będzie robił zastępca Orzeszka? - Zdjęcie główne

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Rafał Rabenda już pracuje na stanowisku zastępcy burmistrza Ząbkowic Śląskich. Marcin Orzeszek powierzył mu sporo obowiązków.
reklama

Nowy zastępca burmistrza ma się zająć zarządem drogami i mostami gminnymi, a także infrastrukturą terenów wiejskich. Do jego zadań należą też: prowadzenie inwestycji i remontów związanych z mieniem komunalnym, współpraca w zakresie sporządzania i rozliczania wniosków dotyczących pozyskiwania środków pozabudżetowych, jak również sprawy z zakresu budownictwa mieszkaniowego, prawa energetycznego, prawa wodnego, utrzymania cmentarzy, gospodarowania przestrzennego, ochrony środowiska i odpadów, ochrony powietrza, ochrony przyrody, spraw dotyczących zwierząt, transportu, gospodarki nieruchomościami, gospodarki mieszkaniowej, pozyskiwania środków zewnętrznych, strategii i rozwoju, zamówień publicznych oraz udostępniania informacji publicznych.

Burmistrz Orzeszek upoważnił swojego zastępcę m.in. do wydawania zarządzeń i podpisywania pism w jego imieniu, wydawania w jego imieniu decyzji administracyjnych i oświadczeń. Co ważne, Rafał Rabenda będzie kierownikiem urzędu w czasie nieobecności burmistrza lub niemożności pełnienia przez niego obowiązków z innych przyczyn.

W poniedziałek, 3 czerwca burmistrz Orzeszek sfotografował się z Rabendą.

Z Rafałem Rabendą, moim nowym zastępcą w jego pierwszym dniu w pracy. Działamy dla Was - zwrócił się do mieszkańców burmistrz. 

***

Rafał Rabenda jest absolwentem Liceum Ogólnokształcącego w Ząbkowicach Śląskich, ukończył studia magisterskie w National Louis University w Nowym Sączu o specjalizacji Stosunki Międzynarodowe i Dyplomacja oraz studia MBA we Wrocławskiej Akademii Biznesu. Przez ostatnie lata w prywatnej firmie pełnił funkcję Sales Managera oraz Customer Service Managera.

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama