reklama

Stoszowice. Gancarz szuka pracownika

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Stoszowice. Gancarz szuka pracownika - Zdjęcie główne

Paweł Gancarz

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jeszcze do piątku, 8 grudnia, do godz. 13.30 można zgłaszać swoje kandydatury na stanowisko do spraw zamówień publicznych i nieruchomości w Urzędzie Gminy w Stoszowicach.
reklama

Kandydat musi mieć obywatelstwo polskie, wykształcenie przynajmniej średnie, pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na tym stanowisku oraz nieposzlakowaną opinię. Dodatkowo kandydat powinien znać przepisy, jak m.in. kodeks cywilny. Powinien umieć pracować pod presją czasu. Mile widziana znajomość języków obcych.  

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama