reklama

Ząbkowice Śląskie. Orzeszek szuka człowieka od pozyskiwania kasy

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Canva

Ząbkowice Śląskie. Orzeszek szuka człowieka od pozyskiwania kasy - Zdjęcie główne

foto Canva

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Burmistrz Ząbkowic ogłosił nabór na wolne stanowisko urzędnicze ds. pozyskiwania funduszy zewnętrznych w wydziale funduszy zewnętrznych Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich.
reklama

Kandydat musi mieć obywatelstwo polskie i wyższe wykształcenie (pierwszego lub drugiego stopnia), a także m.in. udokumentowane doświadczenie zawodowe co najmniej 5 lat pracy na podstawie umowy o pracę, w tym minimum 1 rok na stanowisku pracy związanym z pozyskiwaniem funduszy zewnętrznych.

Musi też znać dobrze prawo, m.in. kodeks postępowania administracyjnego i ustawy prawo zamówień publicznych.

Dodatkowo powinien znać przepisy dotyczące funduszy unijnych, procedur aplikacyjnych i rozliczania dotacji, umiejętność ich interpretacji oraz wykorzystania do wykonywanych zadań. I cechować się wysoką kulturą osobistą, dużym zaangażowaniem w pracę, czy też umiejętnością logicznego i analitycznego myślenia.

Termin składania ofert to wtorek, 19 grudnia, godz. 15.00. Aplikacje należy składać osobiście w siedzibie Urzędu Miejskiego (Biuro Obsługi Interesanta, parter) lub pocztą na adres: Urząd Miejski w Ząbkowicach Śląskich, ul. 1 Maja 15, 57-200  Ząbkowice Śląskie (decyduje data wpływu do magistratu).

To kolejny nabór do Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich w ostatnich dniach. Niedawno Orzeszek szukał dwóch urzędników.

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama