reklama

Stoszowice. Dziś sesja. Czy Gancarz dostanie absolutorium?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: użyczone

Stoszowice. Dziś sesja. Czy Gancarz dostanie absolutorium? - Zdjęcie główne

Wójt Paweł Gancarz | foto użyczone

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Przed nami XLIX sesja Rady Gminy Stoszowice - w piątek, 23 czerwca o godz. 14.00, w sali narad urzędu gminy. Co w porządku obrad?
reklama

Tradycyjnie na początek przedstawienie i przyjęcie porządku obrad oraz informacja wójta Pawła Gancarza z działalności między sesjami. Następnie „Raport o stanie Gminy Stoszowice za 2022 rok”. I ważny punkt: podjęcie uchwały w sprawie udzielenia wotum zaufania wójtowi gminy Stoszowice za    2022 rok.

Kolejny punkt to sprawozdanie z wykonania budżetu za 2022 rok. Co dalej? Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmiany budżetu gminy na rok 2023. Ocena zasobów pomocy społecznej za rok 2022 gminy Stoszowice. Informacja z realizacji Programu Współpracy Gminy Stoszowice  z organizacjami pozarządowymi i podmiotami, o których mowa w ustawie o działalności pożytku publicznego i wolontariacie w roku 2022. Informacja GOKSiR o przygotowaniach do okresu wakacji w gminie. Informacja o interpelacjach i zapytaniach radnych oraz udzielonych na nie odpowiedziach. Informacja przewodniczącego rady gminy Stoszowice. A na koniec wolne wnioski i głosy.

 

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama