reklama

Spotkanie marszałka z samorządowcami ze Stowarzyszenia Gmin Ziemi Kłodzkiej

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Spotkanie Cezarego Przybylskiego - marszałka Województwa Dolnośląskiego oraz Tymoteusza Myrdy - członka zarządu województwa z samorządowcami Stowarzyszenia Gmin Ziemi Kłodzkiej odbyło się wczoraj w Kłodzku.
reklama

Kłodzko. W czwartek, 11 sierpnia, w Kłodzku odbyło się spotkanie władz samorządowych Województwa Dolnośląskiego z samorządowcami Stowarzyszenia Gmin Ziemi Kłodzkiej.

Tematem dyskusji były Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska. Rozmowy dotyczyły przede wszystkim potrzeb i oczekiwań dolnośląskich gmin w zakresie przeznaczania funduszy unijnych na poszczególne cele. Jesteśmy w trakcie negocjacji z Komisją Europejską zapisów nowego programu unijnego. 

To nasze kolejne spotkanie z samorządowcami, dotyczące Funduszy Europejskich dla Dolnego Śląska na lata 2021-2027. Jesteśmy w ciągłym kontakcie z samorządowcami z regionu, przyjmujemy ich merytoryczne sugestie i uwagi, które dla nas są bardzo istotne, tak aby nowy program unijny jak najlepiej odpowiadał na oczekiwania samorządów
– czytamy we wpisie Przybylskiego na portalu Facebooku. 

Przypominamy: Stowarzyszenia Gmin Ziemi Kłodzkiej to 17 samorządów gminnych powiatów kłodzkiego i ząbkowickiego, tworzą je gminy: Bardo, Bystrzyca Kłodzka, Duszniki Zdrój, Kłodzko, Kłodzko (gmina wiejska), Kudowa Zdrój, Lądek Zdrój, Lewin Kłodzki, Międzylesie, Nowa Ruda, Nowa Ruda (gmina wiejska), Polanica Zdrój, Radków, Stronie Śląskie, Stoszowice, Szczytna i Złoty Stok.

 

reklama
Artykuł pochodzi z portalu klodzko24.eu. Kliknij tutaj, aby tam przejść.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama