Reklama

Reklama

Sanatoria Dolnośląskie: Bezpłatna pomoc psychologiczna dla dzieci i młodzieży

Opublikowano: sob, 22 maj 2021 09:20
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Sanatoria Dolnośląskie: Zobacz listę punktów bezpłatnej pomocy psychologicznej i psychiatrycznej dla dzieci oraz młodzieży. Dowiedz się więcej

Reklama

Sanatoria Dolnośląskie - Bezpłatna pomoc dla dzieci i młodzieży. Bez skierowania lekarskiego. 

 

Pandemia wpływa na zdrowie psychiczne

Na prośbę Dominika Krzyżanowskiego, Dyrektora Departamentu Zdrowia w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego, Sanatoria Dolnośląskie opublikowały listę dostępnych punktów pomocy dla dzieci i młodzieży. Placówki te oferują pomoc zarówno psychologiczną jak i psychiatryczną, bezpłatnie i bez wymagania skierowania lekarskiego, na terenie naszego województwa. - W trosce o stan psychiczny dzieci i młodzieży spowodowany epidemią, która to w znaczny sposób zaburzyła relacje międzyludzkie, osłabiła odporność psychiczną i społeczną dzieci oraz młodzieży, prowadzone są działania na rzecz upowszechniania wiedzy o zdrowiu psychicznym oraz miejscach, gdzie można otrzymać profesjonalną pomoc - informują przedstawiciele SD. Dzięki uzyskaniu szybkiej pomocy można zapobiec pogorszeniu stanu zdrowia psychicznego, a nawet uniknąć hospitalizacji, która jest trudnym doświadczeniem dla młodej osoby. 

 

Lista ośrodków środowiskowej opieki

Lista placówek w powiększeniu znajduje się również w galerii do artykułu. 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.