Pamela Bielawska ze Złotego Stoku walczy o koronę

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Organizatorzy konkursu

Pamela Bielawska ze Złotego Stoku walczy o koronę - Zdjęcie główne

Pamela Bielawska ze Złotego Stoku ma 170 cm i 20 lat. | foto Organizatorzy konkursu

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Pamela Bielawska znalazła się w finale konkursu Miss Dolnego Śląska 2020.

 

Dlaczego w ogóle złotostoczczanka zdecydowała się na kandydowanie?

 

- Wzięłam udział w wyborach Miss Dolnego Śląska, ponieważ wiedza i pewność siebie, którą zdobywam pomagają mi w rozwoju osobistym. Dzięki konkursowi można spełnić swoje największe marzenia, a także przeżyć wiele ciekawych przygód i poznać nowe osoby - tłumaczy Pamela Bielawska. - Idealna miss to nie tylko uroda, liczy się również piękne wnętrze, dobre serce, a także pomysł na siebie i dobre wykorzystanie przyznanego tytułu. Inspirują mnie silne kobiety dążące do spełnienia marzeń i realizacji swoich celów. Moim największym marzeniem jest zamieszkać w ciepłym kraju tropikalnym wraz z całą rodzinką.

 

Z naszego powiatu do półfinału doszły: Paula Szumska z Kamieńca Ząbkowickiego (177 cm, 23 lata), Karolina Kudas z Tarnowa (168 cm, 20 lat), Katarzyna Mirowska z Ziębic (170 cm, 21 lat), Pamela Bielawska ze Złotego Stoku (170 cm, 20 lat) i Paulina Bierut ze Złotego Stoku (168 cm, 24 lata).

 

W półfinale kandydatek było 115, zostały one wyłonione z ponad siedmiuset chętnych. W konkursie Miss Dolnego Śląska 2020 zostało już tylko czterdzieści młodych kobiet w ścisłym finale i pięć na liście rezerwowej. Która z nich otrzyma koronę najpiękniejszej? O tym dowiemy się już w piątek, 18 września, podczas uroczystej gali finałowej na Stadionie Wrocław. Wybrana wówczas Miss Dolnego Śląska będzie reprezentować województwo dolnośląskie w konkursie Miss Polski.

 

Według organizatorów Miss Dolnego Śląska to wydarzenie, które promuje nie tylko piękno, ale też wiedzę, naukę, dobre wychowanie i rozpowszechnianie niezwykle bogatej kultury naszego regionu.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE