Pamela Bielawska - IV Wicemiss Dolnego Śląska 2020

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: FB Pamela Bielawska

Pamela Bielawska - IV Wicemiss Dolnego Śląska 2020 - Zdjęcie główne

Jeśli Pameli się powiedzie i dojdzie do finału konkursu Miss Polski, to będziemy mogli ją oglądać na antenie Polsatu. | foto FB Pamela Bielawska

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Piękna złotostoczczanka reprezentowała nasz powiat w konkursie Miss Dolnego Śląska. I reprezentować będzie wciąż, przed nią ćwierćfinał Miss Polski!

 

Pamela Bielawska podczas Gali Finałowej Miss i Mister Dolnego Śląska 2020 w piątek, 18 września na Stadionie Wrocław zdobyła zaszczytne miano IV wicemiss. Mieliśmy okazję pogratulować jej tego tytułu i porozmawiać z nią krótko.

 

Dlaczego wystartowała w wyborach miss?

 

- Wzięłam udział w konkursie, ponieważ chciałam sprawdzić swoje możliwości, nabrać odwagi oraz pewności siebie - mówi Pamela. - Uważam, że człowiek w życiu powinien się rozwijać w tym, co lubi robić. Konkurs wspominam bardzo dobrze, miałam możliwość poznania wielu ciekawych osób, nabrałam doświadczenia w pozowaniu, jak i chodzeniu po wybiegu.

 

To nie był jej pierwszy występ na wyborach najpiękniejszej Dolnoślązaczki.

 

- Startowałam w tym samym konkursie rok wcześniej, ale niestety nie zdobyłam żadnego tytułu - wspomina Pamela. - Moim zdaniem zawsze warto próbować nawet kilka razy. Nie wolno się poddawać.

 

Mieszkanka Złotego Stoku w tym roku ukończyła technikum o profilu hotelarskim. Teraz wybiera się na studia psychologiczne we Wrocławiu. Planuje też karierę w blasku fleszy.

 

- Mam duże plany związane z modelingiem i liczę na to, że wszystkie się spełnią. Tytuł czwartej wicemiss otwiera przede mną możliwość udziału w ćwierćfinale Miss Polski - mówi Pamela. - Z tej przygody mam bardzo dużo miłych wspomnień z dziewczynami, które poznałam. Mam nadzieję, że to jeszcze nie koniec.

 

My też mamy taką nadzieję!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE