reklama

"Mobilny Urzędnik" w Gminie Złoty Stok

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: materiały promocyjne

"Mobilny Urzędnik" w Gminie Złoty Stok - Zdjęcie główne

foto materiały promocyjne

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Gmina Złoty Stok. Bezpłatna usługa "Mobilny Urzędnik" w startuje 1 kwietnia.
reklama

Gmina Złoty Stok. Burmistrz Grażyna Orczyk, w ramach porozumienia o współpracy z Fundacją Partycypacji Społecznej w Poznaniu, zaprasza mieszkańców do korzystania z innowacyjnego programu usług w ramach projektu "Mobilny Urzędnik. Poprawa dostępności usług publicznych dla mieszkańców o szczególnych potrzebach”.

Od 1 kwietnia uruchomiona zostanie dla mieszkańców Gminy Złoty Stok usługa "Mobilnego Urzędnika", polegająca na realizacji spraw urzędowych w miejscu zamieszkania.

Dla kogo ułatwienia?

Usługa skierowana jest do mieszkańców będących osobami o szczególnych potrzebach, w tym osoby niepełnosprawne, osłabione chorobami, osoby starsze (powyżej 65. roku życia), zależne (powyżej 15. roku życia), które z powodu deficytów zdrowotnych, z czasowym lub trwałym ograniczeniem możliwości poruszania się, nie mogą dotrzeć do Urzędu w celu załatwienia ważnej sprawy.

Na czym polega pomoc?

"Mobilny Urzędnik" dostarczy potrzebne dokumenty do domu i pomoże w ich wypełnieniu, udzieli wyjaśnień w odniesieniu do procedury administracyjnej związanej z usługą. Wszelkie inne dokumenty wymagane do dołączenia w ramach procedury mieszkaniec ma obowiązek zgromadzić samodzielnie. Usługa będzie bezpłatna.

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama