Reklama

Reklama

Gmina Ząbkowice Śląskie. Które budynki doczekały się remontu?

Opublikowano:
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łączna wysokość wydatków na utrzymanie lokali gminnych wraz z przeglądami technicznymi wszystkich instalacji, remontami lokali oraz komórek, montażem okien oraz drzwi, opróżnieniem lokali itp. w 2022 roku wyniosła ponad 698 tysięcy złotych.

Reklama

W minionym roku dokonano wielu remontów w budynkach należących do Gminy Ząbkowice Śląskie. Prace obejmowały wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, wymianę ogrzewania na ekologiczne i ekonomiczne, oraz remonty instalacji gazowych, elektrycznych wodnych i kanalizacyjnych. Łączna wysokość wydatków na utrzymanie lokali gminnych wraz z przeglądami technicznymi wszystkich instalacji, remontami lokali oraz komórek, montażem okien oraz drzwi, opróżnieniem lokali itp. w 2022 roku wyniosła ponad 698 tysięcy złotych.
 
Gdzie doczekano się remontów?
  • w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej oraz gminnych lokalach mieszkalnych wymieniono stolarkę okienną oraz drzwiową, której łączny koszt wymiany wyniósł ok. 91 tys. zł;
  • w trzech lokalach mieszkalnych na koszt gminy zamontowano panele grzewcze jako nowoczesne, ekonomiczne i ekologiczne ogrzewanie, które wykorzystuje ogrzewanie na podczerwień. Koszt zakupu i montażu paneli na podczerwień wyniósł łącznie ok. 24 tys. zł;
  • w 12 lokalach mieszkalnych wykonano remont oraz rozbudowę instalacji gazowej, których koszt wyniósł ok. 94 tys. zł;
  • w 10 lokalach mieszkalnych wykonano remont z usunięciem awarii instalacji elektrycznej, a w 10 innych lokalach wykonano remont i usunięto awarie instalacji wodnej i kanalizacyjnej. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy