Ząbkowice Śląskie: Orzeł przygotowuje się do sezonu

Autor: | Zdjęcie: Orzeł Ząbkowice Sląskie

Ząbkowice Śląskie: Orzeł przygotowuje się do sezonu - Zdjęcie główne

Ząbkowice Śląskie: Piłkarze Orła podczas zeszłotygodniowego sparingu. | foto Orzeł Ząbkowice Sląskie

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Ząbkowice Śląskie: 14 sierpnia rozpoczną się rozgrywki w sezonie 2021/2022. Piłkarze przygotowują się do sezonu, wczoraj zagrali piąty mecz sparingowy.

Ząbkowice Śląskie. Piłkarze Orła zagrali wczoraj z GKS Kobierzyce. Mecz odbył się na stadionie przeciwnika, wygraną naszej drużyny 4:3. Bramki zdobyli: Wargin x2, Szydziak oraz Kuriata.

Klub informuje, że nie był to łatwy mecz - Swoją szansę gry w sporym wymiarze czasu otrzymało kilku juniorów. Była to też kolejna okazja do sprawdzenia testowanych zawodników. - możemy przeczytać w mediach społecznościowych.
Ząbkowice Śląskie: Czy Orzeł udanie rozpocznie nowy sezon?

Kto zagrał?
I połowa: Krakowski, testowany 1, Maciak, Łaski, testowany 2, testowany 3, testowany 4, Szydziak, Pachowicz, Szabatowski, Wargin;
II połowa: Gembara, testowany 5, Maciak, testowany 4,  Szydziak, testowany 3, Skotnicki, Ostaszewski, Wargin, Kuriata.

Ząbkowice Śląskie: Ile zarabiają nauczyciele?

Info: Strona klubu Orzeł Ząbkowice Śląskie