Ząbkowice Śląskie. Dwa gole Zielińskiego to za mało

Ząbkowice Śląskie. Dwa gole Zielińskiego to za mało - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

SportWicelider IV ligi okazał się za silny dla ząbkowickiego Orła, choć to biało-niebiescy otworzyli wynik spotkania w Oławie.

Pierwszy gol padł już w 2 minucie meczu. Błąd defensywy drużyny z Oławy wykorzystał Paweł Zieliński (na zdjęciu) i plasowanym strzałem umieścił piłkę w siatce rywali. Podrażnienie rywale ruszyli do ataku i przed przerwą strzelili dwie bramki, a w drugiej połowie podwyższyli na 3:1. W 89 minucie meczu Paweł Zieliński strzelił swoją drugą bramkę w meczu i Orzeł przegrywał tylko 2:3. Tym razem Zieliński wykorzystał dobre prostopadłe podanie z głębi pola, opanował piłkę, minął obrońcę i strzałem w róg bramki pokonał golkipera Moto Jelcza. Niestety doświadczona drużyna gospodarzy nie dość, że dała Orłowie strzelić wyrównującego gola, to w ostatniej akcji meczu postawiła kropkę nad i, ustalając wynik meczu na 4:2.

W sobotę, 12 października (godz. 15.00), Orzeł podejmie na własnym boisku Prochowiczankę Prochowice. To będzie mecz o przysłowiowe 6 oczek.