Ząbkowice Śl. Pożegnanie z pucharem - Zdjęcie główne

Futsal Team Ząbkowickie przed mecze 1/32 pucharu Polski

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Futsal Team Ząbkowice przegrał w 1/32 futsalowego pucharu Polski z Dremanem Futsal Opole Komprachcice 4:7 i odpadł z rozgrywek

W niedzielę, 14 stycznia, hala Słoneczna w Ząbkowicach Śl. gościła futsalową drużynę z ekstraklasy - Dreman Futsal Opole Komprachcice z Waldemarem Sobotą, reprezentantem Polski i Śląska Wrocław w składzie. W pierwszej połowie ząbkowiczanie wyszli na prowadzenie 2:0, ale tuż przed przerwą goście strzelili bramkę kontaktową, zapowiadając tym samym, że o niespodziankę będzie bardzo trudno. W drugiej połowie przeciwnik z Opola wrzucił piąty bieg i odwrócił losy spotkania. A miał kim to zrobić, bo do Ząbkowic przyjechała w podstawowym składzie z Waldemarem Sobotą na czele. Mecz zakończył się wynikiem 7:4 dla gości z Opola. Bramki dla ząbkowickiego team strzelili: Alan Madej 2, Radosław Grzywniak i Tomasz Robak.

- Złożona naprędce drużyna Tomka Zielińskiego i Piotrka Kupca zostawiła po sobie bardzo dobre wrażenie. Wykazała, że futsalowy potencjał Ząbkowic jest wysoki i należy iść tym torem, a spotka nas jeszcze niejedna miła niespodzianka – podsumował Józef Mierzwiński, wierny kibic Orła.

Słowa uznania dla ząbkowickiej drużyny popłynęły także do ich rywali.

- Dzięki za miłe przyjęcie. Zagraliście super mecz – podsumowała Waldemar Sobota.