reklama

Gmina Ząbkowice Śląskie: Kiedy można oddać odpady wielkogabarytowe?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Ilustracyjne

Gmina Ząbkowice Śląskie: Kiedy można oddać odpady wielkogabarytowe?  - Zdjęcie główne

Gmina Ząbkowice Śląskie. Zobacz kiedy możesz oddać odpady | foto Ilustracyjne

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

GMINA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE Gmina Ząbkowice Śląskie: Odpady wielkogabarytowe można oddać 2 razy w ciągu całego roku. Zobacz jak i kiedy
reklama

Gmina Ząbkowice Śląskie. Zbliża się termin zbiórki odpadów wielkogabarytowych. 

 

Zbiórka dla mieszkańców miasta i wsi

Dla mieszkańców gminy Ząbkowice Śląskie zaplanowano w 2021 roku dwie zbiórki odpadów wielkogabarytowych. Pierwsza dla mieszkańców miasta, która odbędzie się w czerwcu, druga dla mieszkańców terenów wiejskich  w lipcu. Odpady wielkogabarytowe muszą być ustawione przed posesją, w sąsiedztwie śmietników. Zbiórka prowadzona będzie według harmonogramu. Poza terminami zbiórek odpady wielkogabarytowe można przekazywać do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych znajdującego się przy ul. Legnickiej 16 w Ząbkowicach Śl. na terenie dawnej zajezdni PKS. PSZOK działa od poniedziałku do piątku, w godzinach 9.00 – 17.00 oraz w sobotę od 10.00 do 13.00. Odpady wielkogabarytowe to takie, które ze względu na swoje rozmiary i masę nie mogą być umieszczone w kontenerach na śmieci. To także zużyty sprzęt elektorniczny, opony, akumulatory samochodowe oraz wszelkiego rodzaju odzież i tekstylia. 

 

Zobacz harmonogram

 

 

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama