Gmina Stoszowice rozda mieszkańcom maseczki

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: FB Paweł Gancarz

Gmina Stoszowice rozda mieszkańcom maseczki - Zdjęcie główne

Gmina Stoszowice ma maseczki dla swoich mieszkańców. | foto FB Paweł Gancarz

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Lokalnie Zaraz po Świętach Wielkanocnych, przy wsparciu strażaków-ochotników gmina Stoszowice rozpocznie dystrybucję środków ochrony osobistej, żeby przed 16 kwietnia wyposażyć mieszkańców w obowiązkowe środki ochrony osobistej.

- Strażacy dotrą do każdego, rozdając przygotowane pakiety maseczek - zapewnia wójt Paweł Gancarz. - Przed budynkami naszych jednostek organizacyjnych zostaną zamontowane bezdotykowe automaty do dezynfekcji rąk w celu zwiększania bezpieczeństwa.


Po 16 kwietnia nie możemy poruszać się w przestrzeni publicznej bez zasłoniętej twarzy! Twarz można zasłonić maseczką, ale w tym celu można wykorzystać również własną odzież np. chustę, szalik, które przysłonią twarz (w szczególności usta i nos).


- Pamiętajmy, by zakładać rękawiczki jednorazowe w sklepach i marketach, a przed wejściem i po wyjściu z miejsc publicznych zdezynfekować dłonie środkiem antybakteryjnym oraz unikać kontaktu rąk z twarzą - przypomina wójt. - Zróbmy wszystko, co w naszej mocy, by zadbać o bezpieczeństwo swoje i innych.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE