reklama

Gmina Złoty Stok. Wieś Chwalisław ma nowego sołtysa

Opublikowano:
Autor:

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Gmina Złoty Stok Gmina Złoty Stok. Na zebraniu wiejskim we wsi Chwalisław wyłoniono nowego sołtysa oraz członka do rady sołeckiej.
reklama

We wtorek, 25 października, w zebraniu wiejskim w Chwalisławiu wzięło udział 16 osób. Ważnym zadaniem do wykonania podczas zebrania był wybór nowego sołtysa wsi. 

W pierwszym punkcie omówiono realizacje zadań funduszu sołeckiego za 2022 r. Pozostałą kwotę z poszczególnych zadań w wysokości 4,8 tys. zł przeznaczono na zakup kruszywa do utwardzenia dróg dojazdowych do posesji mieszkańców.  

 

 

Następnie mieszkańcy, w jednogłośnym i tajnym głosowaniu, wybrali nowego sołtysa wsi, którym został Jarosław Mrugacz. Wybory na stanowisko sołtysa były spowodowane złożoną w sierpniu rezygnacją dotychczasowej sołtyski - Katarzyny Głowinkowskiej. Natomiast do rady sołeckiej, w wyniku również jednogłośnego głosowania, dołączył Rafał Warzocha.  

- Pani Katarzynie serdecznie dziękujemy za dotychczasowe zaangażowanie i pracę na rzecz społeczności wsi, a panu Jarosławowi życzymy dużego wsparcia od mieszkańców, realizacji zamierzeń i nowych, dobrych pomysłów dla rozwoju wsi - życzą przedstawiciele Gminy Złoty Stok

Info. Gmina Złoty Stok

 

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama