reklama

Zieleniec. w sobotę otwarcie stoków

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Zieleniec Ski Arena

Zieleniec. w sobotę otwarcie stoków - Zdjęcie główne

Za takimi widokami tęsknią narciarze | foto Zieleniec Ski Arena

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Stoki będą otwarte w celach edukacyjnych. Co dokładnie to oznacza?
reklama

Zieleniec. Od najbliższej soboty w Zieleńcu ruszają zajęcia edukacyjne na stokach. -Ruszamy w Zieleńcu z akcją: Edukacyjne zajęcia sportowe – lekcje jazdy na nartach i snowboardzie. Zajęcia odbywają się w pełnym reżimie sanitarnym. Na samym początku jedna istotna uwaga – zajęcia nie są równoznaczne ze wznowieniem narciarskiego sezonu w naszym ośrodku. Program jest formą edukacji i podnoszenia narciarskich umiejętności i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom w odniesieniu do konieczności zadbania o fizyczną aktywność i zdrowie - informuje Zieleniec Ski Arena.

 

Zasady programu i warunki uczestnictwa 

Zajęcia będą realizowane na obszarze Zieleniec SKI Arena – na terenach ośnieżonych umożliwiających jazdę na nartach i snowboardzie. Zajęcia odbywać będą się codziennie od 30 stycznia codziennie w godz. 09:00-21:00. Każdy uczestnik przed przystąpieniem do zajęć powinien: zapoznać się z regulaminem oraz innymi regulacjami (regulamin terenu ZSA) obowiązującymi na poszczególnych wyciągach i terenach Zieleniec SKI Arena wypełnić i pozostawić w kasie wypełnione oświadczenie.

Oświadczenie są dostępne do pobrania pod poniższym linkiem: każdy z uczestników po wykupieniu szkolenia i złożeniu oświadczenia przystąpi do zajęć grupowych prowadzonych przez instruktora. Zajęcia prowadzone będą zgodnie z ich autorskim programem zajęć z dostosowaniem ich przebiegu i skali trudności do umiejętności i stopnia zaawansowania każdego z Uczestników. W trakcie zajęć instruktor oprócz demonstrowania ćwiczeń szkoleniowych, udzielania rad i wskazówek, będzie pozostawał do dyspozycji Uczestników, którzy mogą przez cały okres trwania zajęć poprosić o indywidualną konsultację i ocenę czynionych postępów sportowych w jeździe na nartach i snowboardzie – z wyłączeniem zakresu zajęć indywidualnych doszkalających.

 

Reżim sanitarny 

Organizator edukacji sportowej, zajęć sportowych i rekreacyjnych w Zieleniec SKI Arena wprowadził na terenie całego terenu regulamin zobowiązujący uczestników szkolenia do stosowania środków bezpieczeństwa. Uczestnicy zajęć powinni starać się zachować dystans społeczny (co najmniej 1,5m) od innych uczestników, na terenie prowadzonych zajęć obowiązani są do zakrywania ust i nosa, przed zakupem biletu, po zakończeniu, a także w przerwach w zajęciach uczestnicy zobowiązani są jak najczęściej dezynfekować dłonie używając do tego celu ogólnodostępnych dozowników z płynami do dezynfekcji. Bezpośrednio przed kasą może znajdować się jeden uczestnik. Preferowany sposób płatności to karta płatnicza. Czas pobytu na terenie prowadzonych zajęć należy ograniczyć do minimum tzn. do niezbędnych czynności koniecznych do skorzystania z zajęć.Organizatorzy podkreślają również, że jeśli stan zdrowia uczestnika budzi wątpliwości to powinien on pozostać w domu, tak by nie narażać siebie jak i innych. Zgodnie z zaleceniami w przypadku stwierdzenia wyraźnych oznak choroby jak uporczywy kaszel, złe samopoczucie, trudności w oddychaniu, gość  nie powinien zostać wpuszczona na teren stacji narciarskiej. Osoba taka powinna zostać poinstruowana o jak najszybszym zgłoszeniu się do najbliższego oddziału zakaźnego, aby skonsultować się z lekarzem.

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama