reklama

Ziębice. Obowiązkowa deratyzacja w każdej nieruchomości

Opublikowano:
Autor:

Ziębice. Obowiązkowa deratyzacja w każdej nieruchomości - Zdjęcie główne

Obowiązkiem deratyzacji objęte są wszystkie nieruchomości zamieszkałe i niezamieszkałe na terenie gminy Ziębice

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Czeka Cię obowiązkowa deratyzacja. Musi zostać przeprowadzona w terminie 15 października - 15 listopada
reklama

Jesteś mieszkańcem gminy Ziębice? Czeka Cię obowiązkowa deratyzacja. Musi zostać przeprowadzona w terminie 15 października - 15 listopada. Obowiązkiem deratyzacji objęte są wszystkie nieruchomości zamieszkałe i niezamieszkałe na terenie gminy Ziębice. Miejsca wyłożone środkami do deratyzacji muszą być odpowiednio oznakowane „Uwaga! Wyłożono preparat do zwalczania gryzoni! Niebezpieczeństwo zatrucia ludzi i zwierząt".

Czym jest deratyzacja?

Deratyzacja, czyli odszczurzanie to zwalczanie za pomocą środków chemicznych, fizycznych lub biologicznych wszelkich szkodliwych gryzoni, najczęściej szczurów i myszy. Przeważnie zatrutym pokarmem lub za pomocą pułapek. Określenie deratyzacja odnosi się również do procesu zwalczania kun, kretów i nornic. Punktem wyjścia podczas przystąpienia do deratyzacji jest identyfikacja szkodnika, a cały proces powinien zakończyć się powtarzaną profilaktyką. 

 

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama