Reklama

Reklama

Ząbkowice Śląskie: Ratownik z nagrodą od Ministra Zdrowia

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ząbkowice Śląskie: Łukasz Moskal, jeden z Ratowników Medycznych prowadzących stronę wieDZA112, został nagrodzony przez Ministra Zdrowia.

Reklama

Ząbkowice Śląskie. Nagroda Ministra Zdrowia im. bł. Gerarda przyznawana jest, aby wyróżnić i uhonorować osoby zasłużone dla systemu Państwowego Ratownictwa Medycznego.

Dzisiaj w siedzibie Ministerstwa Zdrowia uhonorowany został Łukasz Moskal -
Dzięki ciężkiej pracy całego Zespołu wieDZA112, Piotrkowi Płanecie, Pani Dyrektor Pogotowia Ratunkowego w Ząbkowicach Śląskich - Beacie Gil, Ratowników Medycznych, Pielęgniarek, Lekarzy i wszystkim zaangażowanych w czynienie dobra, odebraliśmy Nagrodę Ministra Zdrowia im. bł. Gerarda. - możemy przeczytać na facebookowym profilu wieDZA112.
Ząbkowice Śląskie: Ratownicy medyczni protestują?


 

wieDZA112 - Ratownicy Medyczni pokazują swoją pracę
Facebookowy profil wieDZA112 śledzi prawie 7 tys. osób. Grupa Ratowników Medycznych z Ząbkowic Śląskich regularnie pokazuje kulisy swojej pracy i chce zarażać ludzi pasją do ratowania życia. Ratownicy spotykają się z najmłodszymi, uczą podstaw pierwszej pomocy, ale również pokazują ciemną stronę swojego zawodu.

W trakcie pandemii dzięki nim, mogliśmy zobaczyć, jak wygląda walka z wirusem “od środka” Mimo, że nie zawsze jest idealnie, Pan Łukasz i jego koledzy pokazują, że warto pomagać, a ratowanie życia może być pasją.
Ząbkowice Śląskie: Na co chorują nasi mieszkańcy?

Jutro, 13 października, obchodzony jest Dzień Ratownictwa Medycznego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy