reklama

Ząbkowice Śląskie. Orzeszek ma asystenta i rzecznika prasowego

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Józef Mierzwiński

Ząbkowice Śląskie. Orzeszek ma asystenta i rzecznika prasowego - Zdjęcie główne

Marcin Kulaczenko z burmistrzem podczas Dni i Nocy Krzywej Wieży | foto Józef Mierzwiński

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wiemy, kto wygrał konkurs na pracownika nowego wydziału Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich. Na tym stanowisku nowy pracownik będzie miał za zadanie m.in. kontaktować się z mediami i prowadzić kalendarz burmistrza.
reklama

Ten nowy pracownik to Marcin Kulaczenko, wcześniej zatrudniony w Ząbkowickim Centrum Kultury i Turystyki, który już wcześniej towarzyszył burmistrzowi np. podczas Dni i Nocy Krzywej Wieży.

Pan Marcin Kulaczenko posiada niezbędne kwalifikacje, doświadczenie zawodowe oraz wiedzę merytoryczną na wskazane stanowisko pracy. Ponadto z przeprowadzonego testu oraz rozmowy kwalifikacyjnej uzyskał wystarczającą ilość punktów - uzasadnia wybór burmistrz Orzeszek.

Przypomnijmy. Na początku wakacji Marcin Orzeszek ogłosił nabór na stanowisko ds. organizacyjnych w nowym wydziale - strategii i rozwoju. Wymagania niezbędne to m.in. obywatelstwo polskie, wykształcenie wyższe, udokumentowane doświadczenie zawodowe co najmniej 3 lata pracy na podstawie umowy o pracę, w tym minimum 2 lata w jednostkach samorządu terytorialnego i prawo jazdy kat. B. Kandydat musi znać potrzebne mu na stanowisku akty prawne. Wymagania dodatkowe to wysoka kultura osobista, duże zaangażowanie w pracę, samodzielność przy wykonywaniu zadań, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i odpowiedzialność. Do obowiązków urzędnika będą należeć m.in. udzielanie informacji organom, instytucjom i osobom fizycznym oraz udostępnienie dokumentów znajdujących się w posiadaniu urzędu, jeżeli prawo tego nie zabrania, a także dochowanie tajemnicy ustawowo chronionej i prowadzenie terminarza i przestrzeganie obowiązujących terminów spotkań burmistrza.

***

Zobacz także:

 

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama