reklama

Ząbkowice Śl. Z wyborów na wybory

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KOM

Ząbkowice Śl. Z wyborów na wybory - Zdjęcie główne

foto KOM

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jeszcze nie opadł kurz po wyborach samorządowych, a już urzędnicy szykują kolejne.
reklama

Burmistrz Orzeszek już obwieścił, gdzie będzie można umieszczać plakaty komitetów wyborczych w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na 9 czerwca.

Bo to jest tak, że bez uzyskania zgody właściciela czy administratora nie można wieszać plakatów i haseł wyborczych na ścianach budynków, wiaduktach, przystankach komunikacji publicznej, tablicach i słupach ogłoszeniowych, ogrodzeniach, latarniach, urządzeniach energetycznych, telekomunikacyjnych i innych. Gdzie można?

W samych Ząbkowicach można rozwieszać ogłoszenia wyborcze tylko na słupach: ul. Grunwaldzka-Sienkiewicza, ul. Kościuszki, ul. Wrocławska (obok wiaduktu), ul. Głowackiego-Osiedle XX-lecia, ul. Bohaterów Getta, ul. Daszyńskiego-Robotnicza, ul. Ziębicka-Jasna, ul. Proletariatczyków-Reymonta.

Na wsiach do dyspozycji są tablice i słupy. Bobolice - 3 tablice, Braszowice - 3 tablice i 3 słupy, Brodziszów - 2 tablice, Grochowiska  1 słup i 1 tablica, Jaworek - 1 słup i 5 tablic, Koziniec - 1 tablica, Olbrachcice Wielkie - 2 słupy i 1 tablica, Pawłowice - 2 tablice, Sieroszów - 1 słup, Stolec - 3 tablice, Strąkowa - 1 tablica, Sulisławice - 1 tablica, Szklary Huta - 1 słup, Rakowice - 1 słup, Siodłowice - 1 słup, Tarnów - 3 tablice, Zwrócona - 1 słup i 1 tablica, ul. Kamieniecka - 1 tablica, Kluczowa - 1 tablica.

Słupy w mieście są administrowane przez Klub Sportowy Orzeł. Na wioskach zaś słupy i tablice ogłoszeniowe znajdują się w gestii sołtysów. Co ważne, przed wywieszeniem ogłoszenia każdorazowo należy uzyskać zgodę administratora tablicy czy słupa.

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama