reklama

Wspomóż ząbkowickie pogotowie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: FB wieDZA112

Wspomóż ząbkowickie pogotowie - Zdjęcie główne

Zamgławianie (odkażanie) karetki po wyjeździe. | foto FB wieDZA112

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ratownikom i pielęgniarkom ząbkowickich zespołów ratownictwa medycznego brakuje sprzętu do ochrony indywidualnej oraz preparatów do dezynfekcji.
reklama

 

Masz preparaty do dezynfekcji? Możesz kupić środki ochrony indywidualnej? Skontaktuj się z SP ZOZ Pomoc Doraźna w Ząbkowicach Śląskich: sekretariat - tel. 74 810 08 48 w godz. 8.00-15.00, koordynator medyczny - tel. 721 165 014 po godz. 15.00, mail: pogotowie@spzoz.aplus.pl.

 

- Po pacjencie covidowym karetka nie może od razu pojechać do kolejnego wezwania, tylko musi zostać zdezynfekowana, załoga musi się przebrać. To wszystko trwa około godziny. Mamy jeden ozonator i dwa zamgławiacze, ale już zdarza się, że jest kolejka do odkażania. Musimy więc kupić kolejne urządzenie. Z naszych funduszy. Nikt nam nie daje na to pieniędzy. Wiosną jeszcze było większe zaangażowanie samorządów, społeczeństwa. Teraz sytuacja jest dużo gorsza, a tylko starostwo kupiło nam jesienią kombinezony - mówi Beata Gil, dyrektor SP ZOZ Pomoc Doraźna w Ząbkowicach Śląskich, czyli pogotowia ratunkowego.

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
reklama
reklama