Wiec wyborczy z drugą osobą w państwie [FOTO]

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Karolina Marcińczyk

Wiec wyborczy z drugą osobą w państwie [FOTO] - Zdjęcie główne

Marszałek Elżbieta Witek gościła w Ząbkowicach Śląskich w piątek, 10 lipca, w ostatni dzień kampanii wyborczej. | foto Karolina Marcińczyk

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Końcówka kampanii wyborczej emocjonująca w Ząbkowicach - do miasta przyjechała marszałek Sejmu RP Elżbieta Witek, czyli druga osoba w państwie.

 

Pani marszałek oczywiście namawiała do głosowania na Andrzeja Dudę w niedzielnej drugiej turze wyborów prezydenckich. Podkreślała wagę programów socjalnych Prawa i Sprawiedliwości.

 

Tłum wielokrotnie skandował „Andrzej Duda!”.

 

- Myślę, że pan prezydent Andrzej Duda dziś z wielu miast będzie słyszał takie okrzyki - powiedziała marszałek Witek. - Udaje nam się od pięciu lat zmieniać Polskę. I tę najbliższą niedzielę będzie dla nas wszystkich wielki sprawdzian.

 

Podkreślała, że dla Prawa i Sprawiedliwości oraz prezydenta Andrzeja Dudy najważniejsza jest polska rodzina. I stąd 500+, 300+, trzynasta emerytura.

 

- My się posługujemy argumentami, a strona przeciwna inwektywami - powiedziała Elżbieta Witek. – Wszyscy ci, którzy nas krytykują, którzy takie nikczemne rzeczy o nas piszą, mówią, że wszystko robimy źle... Oni wszyscy proszę państwa z tych programów korzystają, a przecież nie muszą!

 

Oprócz tłumów zwolenników prezydenta Andrzeja Dudy na Rynku pojawiły się dwie młode kobiety z tęczowa flagą i napisem: „A co z klimatem?”. Serdecznie zostały one powitane przez panią marszałek, ale od pojedynczych osób uczestniczących w wiecu usłyszały one trochę gorzkich słów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE