reklama

Tak będzie wyglądał Euro-Park Ząbkowice

Opublikowano:
Autor:

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jest już opracowany program funkcjonalno-użytkowy dla budowy pierwszej hali produkcyjno-magazynowej na terenie Euro-Parku Ząbkowice.
reklama

Zadanie dotyczące opracowania programu funkcjonalno-użytkowego oraz szczegółowej wielobranżowej koncepcji projektowej budowy parku przemysłowego i hali produkcyjno-magazynowej w Ząbkowicach Śląskich zostało zakończone. Autorem dokumentacji projektowej jest biuro projektowe Grupa RB - mówią przedstawiciele spółki Euro-Park Ząbkowice. 
 
Powstanie dokumentacji to ważny kamień milowy w działaniach Euro-park Ząbkowice których celem jest: stworzenie atrakcyjnego funkcjonalnie i wizualnie parku przemysłowego, konkurencyjnego w zakresie możliwości zagospodarowania, nowoczesnej infrastruktury, z dostępem do wszystkich niezbędnych mediów – w tym OZE – zgodnie z oczekiwaniami inwestorów; zbudowanie przewagi konkurencyjnej regionu poprzez utworzenie wielu miejsc pracy z nowoczesnym zapleczem dla pracowników, a także stworzenie miejsca przyjaznego inwestorom i pracownikom.
 
- Euro-Park Ząbkowice wchodzi na ostatnią prostą – następny etap to zaproszenie dla inwestorów. Jest już opracowany program funkcjonalno-użytkowy dla budowy pierwszej hali produkcyjno-magazynowej na terenie Euro-Parku Ząbkowice. Powstanie dokumentacji to ważny kamień milowy w działaniach spółki Euro-Park Ząbkowice. Ponad 120-hektarowy teren położony na styku już ustalonego korytarza przyszłej drogi ekspresowej S8 w Ząbkowicach Śląskich będzie przekształcany w strefę inwestycji przemysłowych. Przewidywana skala przedsięwzięć ma dać nawet ponad tysiąc nowych miejsc pracy bezpośrednio w zakładach i następne w ich otoczeniu. Środki w kwocie ponad 113,2 mln zł zapewnione zostały w ramach piątej edycji Programu Inwestycji Strategicznych – Polski Ład - mówi posełMarcin Gwóźdź. 
 
Przypomnijmy. Oficjalne otwarcie biura spółki Euro-Park Ząbkowice znajdującej się przy ul. Powstańców Warszawy 8 W odbyło się  7 grudnia ubiegłego roku.
 
 

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama