Sławojka mu nie wystarcza

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Karolina Marcińczyk

Sławojka mu nie wystarcza - Zdjęcie główne

Toaleta na podwórku - Robert Banaszek ma już jej dość. | foto Karolina Marcińczyk

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Robert Banaszek z Kamieńca Ząbkowickiego, wciąż nie doczekał się toalety w domu, w którym mieszka. Korzysta z WC na podwórku, co oczywiście stanowi dla niego duży problem. Co na to zakład usług komunalnych?

 

Robert Banaszek zajmuje klitkę na strychu budynku przy ul. Bocznej w Kamieńcu Ząbkowickim. Dziesięciometrowy pokój pełni rolę sypialni, salonu, jadalni, kuchni (ale bez zlewu). Umywalka jest w części wspólnej strychu, jedynie z zimną wodą. Aby umyć się, pan Robert chodzi do mamy.

 

- U wójta byłem, u dyrektora ZUK-u byłem, wszyscy mnie zbywają - narzeka pan Robert. - Już mam dość tego wszystkiego, żyć mi się nie chce.

 

Ryszard Kleniuk, dyrektor Zakładu Usług Komunalnych w Kamieńcu Ząbkowickim, mówi, że ZUK regularnie pomaga mieszkańcowi.

 

- Lokator żąda wykonania u niego wielu prac: remontu komina, uszczelnienia dachu, wykonania toalety - wymienia dyrektor Kleniuk. - ZUK w ramach możliwości finansowych i potrzeb innych lokatorów stara się realizować zadania remontowe. W związku z częstymi opadami deszczu całe swoje zasoby kierujemy do budynków z przeciekającymi dachami. W budynku, w którym mieszka lokator, ZUK w latach 2019-2020 wykonał następujące prace remontowe: przebudowa komina, wymiana okien, wymiana drzwi, uszczelnienie dachu i wymiana szamba na nowe. W planach pozostaje wykonanie WC. O terminie wykonania toalety zainteresowany został powiadomiony na piśmie. Reasumując, w ramach posiadanych możliwości finansowych ZUK wykonuje w pierwszej kolejności wykonuje te remonty, które są pilne i niezbędne.

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE