reklama

Powiat ząbkowicki. Możesz zgarnąć 90 tys. zł dotacji

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Canva

Powiat ząbkowicki. Możesz zgarnąć 90 tys. zł dotacji - Zdjęcie główne

Wystarczy dobrze napisać wniosek | foto Canva

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 90 tys. zł na założenie własnej firmy. Jeśli spełnisz wszystkie warunki, to kasy nie będziesz musiał zwracać!
reklama

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Qwsi działające na terenie gmin: Bardo, Ciepłowody, Kamieniec Ząbkowicki, Stoszowice, Ząbkowice Śląskie, Ziębice, Złoty Stok ogłasza nabór wniosków na podjęcie działalności gospodarczej oraz na wspieranie współpracy między podmiotami wykonującymi działalność gospodarczą na obszarze wiejskim objętym LSR w zakresie świadczenia usług turystycznych.

Kto może ubiegać się o wsparcie?

Każdy, kto mieszka w naszym powiecie  i kto się wpisze w kryteria, a w zasadzie każdy może tak wymyślić projekt, żeby się wpisać. Inna sprawa, że aby dostać trzeba mieć największą liczbę punktów, a w przypadku jednakowej liczby złożyć wniosek wcześniej - tłumaczy Marta Ptasińska, prezes Qwsi.

Punkty są przyznawane za:
- Innowacyjność (0 lub 1 pkt) 
- Zaspokajanie potrzeb grup defaworyzowanych na rynku pracy (0 lub 2 pkt) 
- Rozwijany zakres usług (0 lub 2 pkt) 
- Wykorzystanie lokalnych zasobów (0 lub 1 lub 2 pkt) 
- Promocja obszaru (0 lub 1 pkt)

Większe szanse, bo na starcie 2 pkt. mają osoby długotrwale bezrobotne, seniorzy 45+, kobiety powracające na rynek pracy po macierzyńskim lub wychowawczym, młodzież kończąca naukę oraz osoby z niepełnosprawnościami - dodaje Ptasińska.

Termin składania wniosków: od środy, 19 lipca do piątku, 4 sierpnia do godziny 14.30 (w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 14.30). Miejsce składania wniosków: Biuro Stowarzyszenia LGD Qwsi, ul. Stawowa 2a, 57-220 Ziębice. Szczegóły na stronie Qwsi.

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama