reklama

Powiat Ząbkowicki. Komunikat dla osób, które złożyły wniosek o dodatek węglowy

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Canva

Powiat Ząbkowicki. Komunikat dla osób, które złożyły wniosek o dodatek węglowy - Zdjęcie główne

Powiat Ząbkowicki: Mieszkańcy nie dostali jeszcze dodatku węglowego. | foto Canva

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 20 września weszła w życie ustawa z dnia 15 września 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie niektórych źródeł ciepła w związku z sytuacją na rynku paliw, która wprowadziła istotne zmiany w przyznawaniu i wypłacie dodatku węglowego.
reklama

Powiat Ząbkowicki. Zmiany, które zostały przegłosowane na zeszłotygodniowym posiedzeniu Sejmu, mają charakter „uszczelniający” - doprecyzowane zostały kryteria, jakie musi spełniać gospodarstwo domowe by otrzymać dodatek oraz wprowadzono przepisy umożliwiające weryfikację prawdziwości danych wskazanych we wniosku o dodatek.

Istotne zmiany dotyczą ograniczenia liczby dodatków do reguły jeden adres jeden dodatek oraz wydłużenia do dwóch miesięcy od dnia złożenia wniosków wypłaty świadczenia. Powyższe zmiany obowiązują dla wszystkich złożonych wniosków. 

Obecnie dodatki węglowe nie są wypłacane ze względu na brak środków finansowych. Niezwłocznie po otrzymaniu środków od Wojewody przystąpimy do realizacji wypłat
- informująurzędnicy ze Złotego Stoku.

Nie złożyłeś jeszcze wniosku? Sprawdź, gdzie możesz to zrobić.

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama