reklama

Powiat ząbkowicki. Kandydaci wycofują się z konkursu na "Osobowości Roku 2022"

Opublikowano:
Autor:

Powiat ząbkowicki. Kandydaci wycofują się z konkursu na "Osobowości Roku 2022" - Zdjęcie główne

Jednym z nominowanych jest burmistrz Marcin Orzeszek.

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości - Niech Wasza ręka nawet nie sięga po telefon, jeżeli ktokolwiek wpadnie na pomysł oddania na mnie głosu. Odmawiam - mówi Olga Wilczewska, która dostała nominację w plebiscycie regionalnej gazety. Odmawiają także Marcin Orzeszek i Emilia Pawnuk.
reklama

Wilczewska, Orzeszek i Pawnuk jak wielu Dolnoślązaków, otrzymali nominację plebiscycie "Gazety Wrocławskiej" do tytułu "Osobowości Roku 2022". Dziennik ten znany jest z organizowania plebiscytów - dla lokali gastronomicznych, pielęgniarek, kosmetyczek itp. Łączy jej jedno: aby zagłosować, trzeba zapłacić za SMS-a.

- Bardzo dziękuję za nominację w plebiscycie "Gazety Wrocławskiej" do tytułu "Osobowości Roku 2022" w kategorii polityka, samorządność i społeczność lokalna. Tytuł i miejsce w rankingu nie są dla mnie najważniejsze, dlatego zwracam się z prośbą do osób, które chciałyby na mnie oddać głos w plebiscycie, aby koszt SMS-a lub dowolną kwotę przekazać na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy lub organizację charytatywną z terenu gminy Ząbkowice Śląskie - mówi burmistrz Marcin Orzeszek.

- Oczywiście jest mi przeogromnie miło i dziękuję za nominację "Gazety Wrocławskiej" do tytułu "Osobowość Roku 2022" w kategorii polityka, samorządność i społeczność lokalna. Wprawdzie czuję się bardziej kulturalna (kat. "Kultura" byłaby bliższa moim działaniom) niż politykiem, ale społeczność lokalną lubię i szanuję. Jakoś nie mam specjalnej aspiracji do przekonywania Was do głosowania. Trochę na przekór napiszę, że jakby ktoś miał ochotę wydać na SMS-a pieniążki, to bardziej proszę o przekazanie ich na piwo dla siebie, WOŚP Owsiaka, schronisko czy inne szczytne cele - mówi Emilia Pawnuk, prezes Twierdzy Srebrna Góra.

Najbardziej ostro wypowiedziała się Olga Wilczewska, prezes ząbkowickiego Towarzystwa opieki nad Zwierzętami.

- Niech Wasza ręka nawet nie sięga po telefon, jeżeli ktokolwiek wpadnie na pomysł oddania na mnie głosu. Odmawiam. Chcecie pomóc? To zamiast wysyłać SMS-a na mnie, bym zdobyła piękną (aczkolwiek nie znaczącą dla mnie nic) laurkę, to wydajcie te 3,69 zł na którąś ze zbiórek założonych przez Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Ząbkowicach Śląskich lub przelejcie bezpośrednio na konto Santander 11 1090 2372 0000 0001 3275 9658 - tytuł "Darowizna". Będą to zdecydowanie lepiej ulokowane i spożytkowane pieniądze - mówi.

 

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama