reklama

Powiat. Nieludzkie temperatury

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Canva

Powiat. Nieludzkie temperatury - Zdjęcie główne

foto Canva

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Siarczyste mrozy dają się nam wszystkim we znaki. A już najbardziej tym, którzy żyją na ulicach i tym, których nie stać na opał.
reklama

Wojewoda Maciej Awiżeń zaapelował do organów samorządu terytorialnego, służb, straży oraz podmiotów niepublicznych o podejmowanie wszelkich niezbędnych działań wspierających, zmierzających do zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom województwa dolnośląskiego, w tym osobom bezdomnym, z niepełnosprawnościami, samotnym, w podeszłym wieku oraz innym wymagającym opieki osoby drugiej. A my apelujemy do Państwa: nie bądźmy obojętni. Gdy widzimy kogoś, kto może potrzebować pomocy, reagujmy. Dzwońmy na 112. Działa też całodobowa bezpłatna infolinia dla osób potrzebujących pomocy obsługiwana przez wojewódzkie centrum zarządzania kryzysowego  - nr telefonu  800 166 079.

A gdzie bezdomni czy ubodzy mogą uzyskać pomoc?

Jadłodajnia (czynna w godzinach od 10.00-13.00): 60-70 posiłków dziennie, 57-200 Ząbkowice Śląskie, ul. Św. Wojciecha 12, tel. 74 815 14 71. Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Św. Anny.

Ośrodek Interwencji Kryzysowej „Nadzieja” - 5 miejsc dla ofiar przemocy w rodzinie 57-256 Bardo; ul. 1 Maja 12; tel. 74 817 15 52, tel. kom. 509 043 902.

Dyżury pracownika pierwszego kontaktu lub psychologa (zamiennie) codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-20.00 - Stowarzyszenie Pomocy Kobietom w Kryzysie „Związek Maryjny” w Bardzie.

 

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama