Reklama

Reklama

Michał Dworczyk na otwarciu remizy OSP

Opublikowano: śr, 12 sty 2022 16:13
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Gmina Bardo: W minioną sobotę odbyło się otwarcie nowej remizy i przekazanie wozu dla strażaków-ochotników z Brzeźnicy.

Reklama

Gmina Bardo. 8 stycznia o godz. 13:00 w Brzeźnicy odbyła się uroczystość podczas, której oficjalnie otwarto nowy budynek remizy Ochotniczej Straży Pożarnej oraz przekazano klucze do nowego pojazdu ratowniczo-gaśniczego.

We wrześniu jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej z Brzeźnicy została włączona do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego. Przystępując do KSRG strażacy-ochotnicy zobowiązali się do całodobowego i całorocznego utrzymania gotowości operacyjnej. Z pewnością nie będzie to trudne, ponieważ posiadają oni odpowiednie siły i środki.
OSP Brzeźnica w Krajowym Systemie Ratowniczo Gaśniczym

Michał Dworczyk na otwarciu 

W weekend szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów przebywał na Dolnym Śląsku, gdzie między innymi wziął udział w spotkaniu opłatkowym Prawa i Sprawiedliwości. 

Dworczyk postanowił również wziąć udział w naszej lokalnej uroczystości. Poza nim, na otwarciu remizy OSP w Brzeźnicy pojawili się Poseł Marcin Gwóźdź, starosta Roman Fester, burmistrz Krzysztof Żegański, kpt inż. Bartłomiej Zarzycki - Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Ząbkowicach Śląskich, Patrycja Wielowska - radna Powiatu Ząbkowickiego oraz przedstawiciele zarządu gminnego OSP oraz przedstawiciele jednostek ochotniczych straży pożarnej z terenu gminy Bardo.
Gmina Bardo: Wojewoda wręczył czek na milion za wygraną w konkursie

Przeczytaj również: Taki był 2021 rok - podsumowanie wydarzeń [część druga]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy