reklama

Koła Gospodyń Wiejskich dostaną kasę za szczepienia

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Koła Gospodyń Wiejskich dostaną kasę za szczepienia - Zdjęcie główne

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest zaszczepienie minimum 100 osób pierwszą dawką podczas festynu | foto Pixabay

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Koła Gospodyń Wiejskich dostaną kasę za szczepienia. Mogą wygrać sporo kasy. Ile dokładnie?
reklama

Koła Gospodyń Wiejskich w ramach promocji szczepień od piątku mogą składać wnioski o dofinasowanie organizowanych w tym celu wydarzeń. Kwota dofinansowania 1 Festynu wynosi 8 tys. zł, a czas jego trwania nie może przekroczyć 3 dni. Koła Gospodyń Wiejskich zgłaszają akcję promocyjną do powiatowych biur Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Koło musi spełnić jedynie kilka warunków m.in. umożliwić zaszczepienie się uczestników przez minimum 5 godzin dziennie oraz zapewnienie przyjęcia 2 dawki, poinformować o wydarzeniu, a także zorganizować minimum 3 atrakcje dla uczestników wydarzenia z listy podanej przez ARiMR.

Jak poinformował rząd cały budżet wynosi 40 mln zł, a pieniądze można zdobyć według zasady „kto pierwszy, ten lepszy”, do wyczerpania puli pieniędzy, jak informuje rząd.

Jaki jest warunek wzięcia udziału w konkursie?

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest zaszczepienie minimum 100 osób pierwszą dawką podczas festynu. Liczba osób zaszczepionych podczas wydarzenia obliczana jest przez Centrum e-Zdrowia na podstawie wystawionych e-kart szczepień z numerem wpisu do Krajowego Rejestru Kół Gospodyń Wiejskich danego koła gospodyń wiejskich w polu „Informacje dodatkowe”. Dodatkowy element programu #SzczepimySię z KGW to konkurs na najładniejsze zdjęcie z Festynu promującego szczepienie przeciw COVID-19. Najładniejsze zdjęcie zostanie wybrane w drodze głosowania, które będzie możliwe od 1 września przez stronę gov.pl/szczepimysie/kgw. Najładniejsze zdjęcie zostanie wybrane w drodze głosowania, które będzie możliwe od 1 września przez stronę gov.pl/szczepimysie/kgw.

Wśród Kół Gospodyń Wiejskich będą rozlosowane nagrody. Takie koło, które uzyska pierwsze miejsce, otrzyma 100 tys. zł. Za drugie i trzecie miejsce po 50 tys. zł. Nagrody przewidziane są nawet dla tysiąca KGW.

 

 

 

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama