reklama

Kamieniec Ząbkowicki: Remont pałacu Marianny Orańskiej

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Facebook / Marcin Czerniec - Burmistrz Kamieńca Ząbkowickiego

Kamieniec Ząbkowicki: Remont pałacu Marianny Orańskiej - Zdjęcie główne

Kamieniec Ząbkowicki: 3,5 mln. złotych pozyskano na kolejną rewitalizację | foto Facebook / Marcin Czerniec - Burmistrz Kamieńca Ząbkowickiego

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kamieniec Ząbkowicki: 3,5 miliona zł z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych zostanie przeznaczone na kolejny remont pałacu Marianny Orańskiej. Co się zmieni?
reklama

Kamieniec Ząbkowicki. Przetarg na rewitalizację kolejnej części pałacu Marianny Orańskiej, został zakończony. Do maja następnego roku w dawnej wozowni pałacowej w obrębie oficyny północnej powstanie Centrum Przyrodniczo-Ekologiczne. Aktrakcja będzie przeznaczona szczególniedla dzieci i młodzieży odwiedzających Pałac.
Kamieniec Ząbkowicki: Prace w pałacu idą pełną parą

W ostatnich latach na rewitalizację pałacu przeznaczono kilkadziesiąt milionów złotych - W planie jest nie tylko rewitalizacja zabytkowego kompleksu architektoniczno-krajobrazowego. Uwzględniamy równocześnie projekty edukacyjne i kulturalne związane z szeroko pojmowaną ochroną przyrody i dziedzictwa kulturowego w Kamieńcu Ząbkowickim. - napisał burmistrz Marcin Czerniec.
Kamieniec Ząbkowicki: Nowe okna w Pałacu Marianny Orańskiej

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama